Penzion pod Tatrami

Recenze penzion pod Tatrami

Adresa: Ždiar 678, Slovensko
GPS: +49° 16′ 28.09″, +20° 14′ 57.74″
Rozhlédněte se po okolí Street view
Webové stránky: www.penzionpodtatrami.sk
Možnost rezervace přes www.ctyripe.cz: ano

Celkové hodnocení: 33 z 40

Popis:
Rodinný penzion ve Slovenském Ždiaru s výhledem na Belánské Tatry. Doslova uprostřed této kouzelné vesničky, nedaleko od několika místních sjezdovek. Penzion nabízí několik pokojů a několik apartmánů. Všechny se sociálním zařízením a koupelnami, některé jsou pak vybavené i kuchyňkou. Vše je čisté a útulné. Díky poloze je v klidné části, přesto nedaleko všeho dění.

Poloha: (9 z 10)
Paráda, penzion leží v malebné vesničce, z oken je výhled na Belánské Tatry… Lepší už to skoro nemohlo být 🙂 Pokud sem pojedete, jeďte přes Ždiar, až narazíte na benzínku, za ní hned vpravo, za pár metrů na křižovatce zase vlevo a pak pár set metrů po levé straně najdete penzion.

Služby: (8 z 10)
U penzionu je parkoviště, které neplatíte. V apartmánech je kuchyňka, ve všech pokojích je pak koupelna i záchod. Je možné zajistit si snídaně nebo i večeře, nám se to ale nepodařilo, protože jsem prý byli mimo sezónu. Dále je k dispozici stolní fotbal, posilovna, zahradní altánek, hřiště pro děti i gril. Celý penzion je pokryt Wifi signálem.

Zařízení: (8 z 10)
Nábytek našeho apartmánu trošku působil dojmem, jako že se tam dalo vše, co nebylo kam dát. Naopak postele byly doslova luxusní. Parádní byla i koupelna se záchodem.

Celkový dojem: (9 z 10)
Pěkné, opravdu jsme si pobyt užili, i když zde bylo pár věcí, které by stáli za „úpravu“ například CRT televize, to se dnes snad ani nepoužívá 🙂 Byli jsme čtyři a tak si myslíme, že i když nebyla sezóna, mohli nám „domácí páni“ něco vymyslet k snídani – ostatně jejich by to byla tržba 🙂 Jinak ale super milí lidé. Velkou devizou penzionu je jednoznačně jeho poloha… Rádi se vrátíme.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *