Bistro Strednica

Recenze Bistro Strednica

Adresa: Ždiar 670,Ždiar 05955 Slovensko
GPS: +49° 16′ 24.02″, +20° 13′ 43.33″
Webové stránky: stránky ski centra
Projeďte se okolo: Street View

Celkové hodnocení: 39 z 50

Personál: (8 z 10)
Pán za výdejním pultem byl milý a ochotný… Poradil nám a navíc se snažil vyjít vstříc našim netradičním požadavkům.(chtěli jsme sklenici mléka) Samozřejmě se to nedá srovnávat s ***** restaurací, ale na to, že se jedná o bistro, je to super.

Prostředí: (9 z 10)
Bistro, kde si dojdete objednat k pultíku, a na tácek si vezmete to, co Vám podají. Můžete si sednout venku, nebo i vevnitř. Interiér je vybudovaný do podoby starého dřevěného srubu. Sedí se i na dřevěných lavicích. Na to, že se jedná o bistro je to prostě paráda 🙂

Jídlo: (6 z 10)
V nabídce je několik teplých jídel od rána až do večera. Nechybí samozřejmě ani něco „tvrdšího“ na zahřátí. My jsme zde snídali. Měli jsme párky a smažená vajíčka. Těm prvně jmenovaným se nedalo nic vytknout, zato ta vajíčka, to byl děs. Na talíři plavala kopa míchaných vajíček ve stejném množství oleje. To fakt neee 😛

Ceny: (8 z 10)
Ceny nebyly špatné, v podstatě průměr na tento typ občerstvení. V podstatě to vyšlo levněji, než kdybychom si připláceli snídani na penzionu.

Celkový dojem: (8 z 10)
Celkově jsme byli spokojeni. I když měli napsáno, že otevírají v 9, najedli jsme se už o půl 9. Jídlo umřít nedalo, co se chuti týká, tam by se dalo rozhodně zapracovat. Nemyslíme samozřejmě párky 🙂 Naopak prostředí bylo super. Zde je třeba připomenout, že my zde byli v teplém období. Hlavní sezóna je samozřejmě ta lyžařská, a to mu také odpovída vše okolo.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *