Slnečný dom

Recenze restaurace Slnečny dom

Adresa: Slnečný dom č. 287, Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry
GPS: +49° 10′ 0.09″, +20° 16′ 54.64″
Webové stránky: Slnečný dom

Celkové hodnocení: 48 z 50

Personál: (9 z 10)
V době naší návštěvy v restauraci obsluhovala mladá paní, která trošičku vypadala, jako by ji to moc nebavilo. Ale možná se nám to jen zdálo. Každopádně obsluha byla bez problémů, dostali jsme vždy to, co jsme si objednali.

Prostředí: (10 z 10)
Restauraci jsme našli jen náhodou, když jsme šli z Tatrabobu. A rozhodně jsme nelitovali, pěkně stylově zařízená restaurace plná zajímavých doplňků. Vše čisté a pěkné. K restauraci patří i penzion, takže se zde můžete i ubytovat.

Jídlo: (9 z 10)
Dali jsme si „na chuť“ nudlovou polévku a byla výborná. Pak  jsme ochutnali palačinky s ovocem, tady nás zarazilo, že byly úplně studené… Pak jsme měli Nugátové knedlíky, ty byly úplně luxusní a bylo jich tolik, že jsem je ani nedokázali sníst. Doslova bombou pak byly Špenátové koule. V kombinaci se sýrovou omáčkou prostě pohádka…

Ceny: (10 z 10)
Polévka stála 1,9 Euro, čaj pak 1 Euro, velkou kofolu měli za 1,5 Eura. Nugátové koule stály jenom 4 Eura za porci, Palačinka pak 2 Eura. No a za ony luxusní Špenátové koule jsme platili 5,5 Eura. Celková útrata za 4 lidi činiůla 23 Euro, což je až neúměrně nízká cena oproti ostatním podnikům ve Vysokých Tatrách.

Celkový dojem: (10 z 10)
Super, opravdu super. Pokud bychom sem ještě jeli, rozhodně bychom sem zavítali. Dá se říct, že to bylo nejlepší, co jsme v celých Tatrách jedli. V kombinaci cena a kvalita pak jednoznačně patří této restauraci deset bodů…

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *