Restaurace Koliba

Recenze restaurace Koliba Malacky

Adresa:  Duklianskych  hrdinov 47, 901 01 Malacky
GPS: +48° 26′ 27.76″, +17° 1′ 50.04″
Webové stránky: www.kolibamalacky.sk
Rozhlédněte se po okolí: Street View

Celkové hodnocení: 46 z 50

Personál: (9 z 10)
Pan číšník byl v době naší návštěvy milý a usměvavý. Poradil nám i kde najít bankomat, protože zde neberou platební karty. V klidu jsme si objednali, a až pak vyrazili pro peníze. Také nám poradil při výběru jídel.

Prostředí: (9 z 10)
Stylově zařízená restaurace připomínající opravdu kolibu. Uvnitř najdete dřevěné lavice i gril pro přípravu jídel. Nechybí ani množství doplňků na zdech. Co je jednoznačnou nevýhodou, to je venkovní vzhled restaurace. Náhodný kolemjdoucí sem pravděpodobně na jídlo nezavítá. Viz. fotogalerie :-).

Jídlo: (10 z 10) 
Tady se nedá jinak než za deset bodů. Námi objednané jídlo připravoval kuchař přímo na otevřeném ohni v restauraci. Jako předkrm jsme zvolili grilovanou parenicu s uzeným masem a ta byla přímo luxusní. Hlavních chodů jsme měli více, kuřecí steak s pečenými bramborami, karé (vepřová kotleta) plněná enciánom (hermelínem), vepřový steak s pečenými bramborami a  malacký hliňáček kuřecí. Vše bylo naprosto v pořádku, zajímavá byla zejména příloha ke steakům v podobě opékaných půlek brambor. Vepřové maso nebylo vysušené, bylo přesně tak jak by mělo být. Výběr jídel je také zajímavý, najdete zde typická slovenská a jakoby selská jídla. Super!

Ceny: (9 z 10) 
Za čtyři jídla, jeden předkrm a nealko pití jsme dali v přepočtu 1200 Kč. Pro někoho je to zajisté moc, ale podle nás se za dobré věci musí dobře zaplatit.

Celkový dojem: (9 z 10)
My jsme restauraci našli na internetu. Kdybychom jeli kolem, určitě bysme nezašli. Na první pohled z ulice, restaurace nepůsobí příliš vábně. Zbytek ale předčí Vaše očekávání. Opravdu super zážitek. Snad jen ten terminál na platební karty nám chyběl. I když se to vyřešilo nedalekým bankomatem. Pokud třeba jedete z Bratislavy do ČR, sjeďte z dálnice a ochutnejte. Litovat nebudete.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *