Recenze Hotel Fürstenhof

Hotel Fürstenhof – ubytování v srdci Alp

Adresa: Holz 1, 6610 Reutte / Tirol, Österreich
GPS: +47° 28′ 54.22″, +10° 40′ 47.04″
Webové stránky v češtině: www.fuerstenhof.at/cs/

Celkové hodnocení: 50 z 50

Popis:
Hotel leží v samém srdci Alp, v městečku Wängle – Holz u města Reutte. Nabízí celkem 41 pokojů, které jsou velmi dobře zařízeny a zároveň nabízí dostatečný prostor ubytovaným hostům. Ostatně prostoru je dost i v hotelovém wellness centru, rovných 300 metrů čtverečních. Budova hotelu je velmi pěkná, přesně taková, jakou si představují turisté pod pojmem dům v Alpách.

Poloha: (10 z 10)
Pokud zamíříte do tohoto hotelu, budete to mít všude doslova pár kroků. Necelých 300 metrů od hotelu je stanice lanovky, která Vás vyveze na vrchol Hahnenkamm. Z něj je fantastický výhled do údolí. Vede tudy i mnoho cyklostezek. Ostatně cyklistika v Rakousku je velmi oblíbenou zábavou a tomu je samozřejmě rovna i úroveň jednotlivých tras. Ale užijete si i na lyžích. Třeba na 120 kilometrů dlouhé běžecké trati, nebo na sjezdovce Schollenwiesen, vhodné pro začátečníky nebo děti. No a lanovka pak zaveze všechny bez rozdílu věku a lyžařských dovedností do lyžařského areálu, kde si užijí úplně všichni.

Služby hotelu: (10 z 10)
Parkování u hotelu je zdarma. Součástí ubytování je pak snídaně formou bufetu s mnoha Bio potravinami. WIFi připojení k internetu, stejně jako počítač s tiskárnou v hale jsou samozřejmostí. Všichni hosté mají do 18.00 v ceně ubytování vstup do bazénu a sauny. Na objednávku je možné zajistit i masáže.

Zařízení pokojů: (10 z 10)
Pokoje jsou až nadstandardně vybaveny. Všechny mají telefon, televizi, fén a samozřejmě vlastní sociální zařízení. Každý pokoj má i vlastní trezor a nechybí ani lednice.

Celkový dojem: (10 z 10)
Naprostá paráda. Ideální místo, kde se dá strávit letní dovolená v Rakousku a naprosto úžasné místo, kde si na své přijdou milovníci zimních sportů. V létě i v zimě, pořád je to všude blízko. Dokonce i město Reutte, které je správním centem této oblasti je jen 4 kilometry daleko. Prostě a jednoduše, není ani jeden důvod, proč tady nestrávit překrásnou, přímo pohádkovou dovolenou.

Rok návštěvy: 2013