Apartmán Arcobaleno

Appartamento Arcobaleno San Vincenzo

Appartamento Arcobaleno San Vincenzo

Appartamento Arcobaleno San Vincenzo

Adresa: Via Aurelia Sud 29, 57027 San Vincenzo, Itálie
GPS: 43°05’18.2″N 10°32’49.8″E
Rozhlédněte se: Street View
Webové stránky: pouze na booking.com

Celkové hodnocení: 9 z 10

Popis:
Jedná se o opravdu velký apartmán se čtyřmi ložnicemi, obrovskou kuchyní s jídelnou a třemi WC. Je to v podstatě obrovský dvoupatrový byt. Ve spodní části je jídelna s kuchyní, balkon a dvě ložnice se samostatnými WC. Nahoře pak najdete dva pokoje, jedno WC, terasu a místnost s pračkou. K apartmánu náleží jedno parkovací místo a jedno místo v garáži. Nechybí ani televizor se satelitním příjmem. Není zde ale klimatizace, zato poměrně kvalitní pokrytí WIFI signálem.

Umístění:
Poloha nemůže být na San Vincenzo snad ani lepší – tedy v případě, že hledáte apartmán s několika ložnicemi. Je to zhruba 10 minut chůze k pláži, vzdálenost je necelých 800 metrů. Celkově je apartmán v absolutně klidné části města, zhruba 700 metrů od obrovského obchodu COOP a 1,5 kilometru od centra, kde je večerní promenáda s restauracemi a obchody.

Služby:
Služby jako takové nejsou poskytovány. Ani není třeba. Vše, co máte v apartmánu, můžete vyžít. Pokud to ovšem funguje 😛 Nám nefungovala trouba… Co nás nepříjemně překvapilo, bylo to, že v ceně ubytování nebylo ložní prádlo a ručníky (nebylo uvedeno při rezervaci) a tak jsme za 6 dospělých a dvě děti museli doplatit 80 Euro…

Restaurace:
V objektu není restaurace, nejbližší je několik set metrů ve městě…

Zařízení pokojů:
Vše je vybaveno relativně novým nábytkem. Přesto je to takové italské – dodělej doma 🙂 Šuplíky plné žárovek, lampiček, které někdo nenamontoval a podobně 🙂 Dům byl patrně dobře izolován, takže chybějící klimatizace ani moc nevadila…

Celkový dojem:

Byli jsme moc spokojení. Najít v Itálii v Toskánsku apartmán se 4 ložnicemi, připojením k internetu a ne více než 500 metrů od moře je doslova nadlidský výkon. A když k tomu přidáte rozumnou cenu, je pravděpodobnost úspěchu na hranici zázraku. Je to klidná část města, dost daleko od silnice. Vlastní garáž je také bonusem. Ovšem cena je dost vysoká. Za týdenní pobyt jsme zaplatili 1400 Euro + 80 Euro za lůžkoviny. To je přes 40 000 Korun. A za to můžete v Chorvatsku mít třeba i měsíc pobytu 😀 Ale Toskánsko je Toskánsko…. Nikdo jinde neuvidíte šikmou věž v Pise, národní park Maremma ani úchvatné Pitigliano.

 Poslední aktualizace: 2014

Appartamento Arcobaleno San Vincenzo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *