Kemp Lignanno Sabbiadorro

Recenze Kemp Lignano Sabbiadorro

Kemp Lignano Sabiadoro

Kemp Lignano Sabiadoro

Adresa: Via Sabbiadoro, 8, 33054 Lignano Sabbiadoro Udine, Italia
Mapa: +45° 40′ 55.12″, +13° 7′ 34.17″
Webové stránky: www.campingsabbiadoro.it

Celkové hodnocení: 7 z 10

Popis:
Pěkný kemp, který se nachází v jednom z nejoblíbenějších severoitalských letovisek cca 400 m od moře a 450 m od centra letoviska. V tomto letovisku jsou pláže písečné, ale bývají opravdu přeplněné. Těžko zde hledáte trošku soukromí. Moře je zde mělké a teplé. Jde o letovisko plné zábavy. Najdete zde Aquapark, Lunapark, dětský park a mnoho jiné zábavy. V kempu se můžete ubytovat ve stanu nebo v karavanu. Celý kemp je v piniovém háji, takže je zde opravdu krásná příroda. V kempu se nachází bazén – dětský a větší plavecký, menší posilovna, na začátku kempu je restaurace a obchod. Kemp je hojně navštěvován němci, což považuji za jeho nevýhodu, vzhledem k jejich velmi hlučné zábavě. Hygiena kempu je v pořádku, každý den se hadicí vystříkávají a čistí toalety i umývárny. Celkově je kemp určitě pěkný, trochu vadí jeho větší vzdálenost od moře a nedostatek atrakcí ať už pro děti nebo pro dospělé. Určitě je více vybavenějších zařízení. Můžete se zde buď stravovat sami, nebo si koupit polopenzi či plnou penzi.

Přístupnost:
Kemp je v letovisku Lignano Sabbiadoro, vjezd k němu je velmi dobře značený. Autem můžete vjet do kempu, pokud jste ubytovaní, samozřejmě za něj platíte.

Cena:
Dle ceníku přímo v kempu, eventuelně dle ceníků cestovních kanceláří. Ale ceny patří mezi nižší, vzhledem k tomu, že nejde o špičkový kemp a ubytování ve stanech přestává být „in“.

Celkový dojem:
Kemp je na první pohled krásný, vzhledem k jeho umístění v piniovém háji. Trochu vadí vzdálenost od moře a nedostatečné aktivity přímo v kempu. Ale celkově si myslíme, že na levnou dovolenou pro vyznavače kempů a dovolené pod stanem nebo v karavanu je dobrou volbou vzhledem k bohatým možnostem v letovisku, teplému moři a nedaleké vzdálenosti od ČR. Pokud však nepatříte k vyznavačům komerční dovolené, chcete na dovolené vidět nějaké přírodní krásy a starobylé památky – pak Lignano není pro Vás to pravé.

Poslední aktualizace: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *