Restaurant Amigo Arkadas

Restaurant Amigo Arkadas

Adresa: 134 AVENUE DE SAINT-OUEN, PARIS, FRANCE
GPS: +48° 53′ 46.04″, +2° 19′ 42.69″
Rozhlédněte se v okolí: Street View
Webové stránky: Nejsou

Celkové hodnocení: 8 z 10

Personál:
Přesně takový, jaký si člověk v takovýchto restauracích představuje. Komunikativní, ochotný a hlavně vysmátý. Bez výjimky pánové, kteří dělají vše proto, aby se zákazník znovu vrátil.

Prostředí:
Jednoduše zařízené, vše čisté. V podstatě se jedná o rychlé občerstvení, takže tomu odpovídá i vybavení. Pravdou je, že se personál snaží, vždy uklízí. Pokud přijde víc hostů, než se vejde ke stolu, není problém, okamžitě přeskládají půl hospody, abyste se vešly :-). Díky vyobrazení jednotlivých jídel na fotografiích si objedná i ten, kdo nezvládá cizí jazyk.

Jídlo: 
Kvalita jídla odpovídá lepšímu rychlému občerstvení. Samozřejmě myslíme občerstvení ve Francii. Naše rychlé občerstvení se k tomuto nemůže ve většině případů ani postavit. Vybrat si můžete z klasických kebabů, gyrosů, nebo různých specialit arabské kuchyně. Nechybí ani hranolky, bulky, nebo různé druhy chleba. Zkrátka a dobře, pokud budete chodit denně při svém pobytu v Paříži, máte pořád z čeho vybírat. Porce jsou dostatečně velké na čistém nádobí. Chuťově se jedná opravdu o autentická jídla, nikoli o jedno jídlo s mnoha názvy, jako tomu u nás občas bývá. K jídlu dostáváte automaticky džbán vody.

Ceny:
Pokud byste přepočítávali na ceny v našem rychlém občerstvení, bude cena rozhodně v Paříži vyšší. Pokud přepočítáváte na ceny v Paříži je to laciný a dobrý nákup. Ceny se pohybují od 3,5 do 7 Eura za celé jídlo včetně hranolek.

Celkový dojem: (9 z 10)
My jsme byli mile překvapeni. Za relativně málo peněz, hodně muziky. Přijdete-li podruhé či potřetí, chovají se k Vám jako k místním. Restaurace je na výhodném místě, zejména pro ty, kteří bydlí ve Formuli na Montmartru. Pár kroků od metra a nedaleko ubytování. Vyzkoušeli jsme podobných restaurací několik, tahle však byla „The best“ :-). Pokud do Paříže vyrážíte a nepatříte mezi paštikáře, tady najdete rozumnou alternativu…

Rok návštěvy: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *