Centre de Mittelwihr

Ethic Etape Centre International De Séjous

Centre de Mittelwihr - pohled z parkoviště

Centre de Mittelwihr – pohled z parkoviště

Adresa: 16 Rue du Bouxhof, 686 30 Mittelwihr, Francie
GPS: +48° 9′ 0.80″, +7° 18′ 54.14″
Webové stránky: www.mittelwihr.com

Celkové hodnocení: 8 z 10

Popis:
Jedná se o středně velký hotel v malebném městečku nedaleko hranic s Německem. Hned za hotelem jsou vinice. Hotel má recepci a restauraci. Nechybí ani jakýsi klub pro pobavení místních i návštěvníků. Vše je naprosto čisto. Pokoje jsou malé, ale na přespání tak akorát. každý pokoj má vlastní koupelnu s WC. Naopak zde chybí televize…

Umístění:
Hotel leží na konci městečka se spoustou vinohradů okolo. My jsme jeho polohu využili pro přenocování, když jsme mířili na burzu starých rádií v Riquewihru.

Služby:
Na recepci jsme narazili na paní, se kterou se moc nedalo ani německy, ani anglicky – zato francouzsky mlela jako kulomet 😀 . Ale nějak jsme to dali dohromady 🙂 Vyjma recepce je v hotelu restaurace, pak něco jako bar a společenská místnost. Na pokojích jsou ručníky a v celém hotelu je možné využít wifi připojení, je ale třeba zajít si na recepci pro heslo.

Restaurace:
V objektu se nachází menší restaurace, kde se servírují večeře a snídaně. My jsme si dali večeři, která se skládala ze salátu s lososem a pak oblíbeného kohouta na víně. K tomu jsme popili i vínko a vodu. To nás vyšlo na 43,5 Eura.

Zařízení pokojů:
Pokoje jsou zařízeny prostě, ale nabízí vše, co člověk potřebuje. Měli jsme dvě oddělené postele, malý stolek a sprchu se záchodem. Nechybělo umyvadlo.

Celkový dojem:
Jak již bylo napsáno, hotel jsme použili jako přestupní stanici na cestě do vedlejšího městečka. Pokud bychom jeli znova, klidně ho využijeme zase. Ti kteří nepotřebují luxus se zde pohodlně vyspí. Dokážeme si představit, že bychom v tomto kraji strávili i několik dní a přitom bydleli v tomto hotelu… Bacha ale otvírací dobu na recepci. Ta se večer zavře a otevře se ráno. Nám sice řekli, že bude otevřeno od 8 hodin ráno, ale paní docupitala až ve čtvrt na devět a s klidem začala řešit frontu před recepcí…

Poslední aktualizace: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *