Hotel MOJ MIR

Recenze hotel Moj Mir Umag Chorvatsko

Hotel Moj Mir Umag

Hotel Moj Mir Umag

Adresa: E851, Sutomore, Černá hora
GPS: +45° 28′ 57.40″, +13° 29′ 49.68″
Rozhlédněte se v okolí: Street View
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 7 z 10

Popis:
Hotelový komplex skládající se z budovy hotelu, apartmánů a bungalovů doplněný o budovu centrální restaurace a recepce. Pro hosty je zdarma bazén s mořskou vodou. Je možné za poplatek využít volejbal, tenisový kurt, minigolf a šlapadla.

Umístění:
Hotel leží přímo u moře v piniovém háji. Přístup do moře je z betonových plat, nebo přes kamenu. Nutná obuv do vody. Nedaleko od hotelu se nachází několik neoficiálních FKK plážiček, ty jsou kamenité. Jedná se vlastně o kameny či útesy v moři, kde se dá nádherně opalovat. Přístup do vody je tam ale náročný, místy je zjednodušen zábradlím, či schůdky. Nejbližší obchod je cca 200 m od recepce, centrum Umagu cca 8 km. Poblíž hotelu je pouze pár restaurací, chybí možnost nákupu suvenýrů.

Služby hotelu:
Recepce funguje nonstop, češtinu zde neovládají. Domluvíte se ale anglicky nebo německy, zřejmě i dalšími jazyky. Úklid na apartmánech probíhá pouze 1x týdně, hotelové pokoje se uklízí denně. Personál je milý a velmi ochotný.

Restaurace:
Restaurace je jednoduše zařízená s velkou terasou u moře. Snídaně i večeře probíhají formou bohatého bufetu. Jídlo je dobré, nečekejte však kulinářský zážitek. Vybere si ale každý. Jídlo je pravidelně doplňováno. Na snídani si můžete vybrat z několika druhů pečiva, můžete si mimo jiné dát například marmeládu, máslo, nutelu, salámy, sýry, cornflaky, jogurty, ovoce, z teplého pak míchaná vajíčka, opečené salámy, párečky, nebo palačinky. K večeřím bývají čtyři druhy teplého jídla, dvoje těstoviny nebo rizota, pizza, polévka, salátový bar, zmrzlina, dezerty, ovoce. Za týden se ale moc neobměňovalo. Servírky a číšnici jsou většinou na jedničku s hvězdičkou.

Zařízení pokojů:
Vše zařízeno jednoduše a prakticky. Vybavení je starší, ale nejedná se o rozvrzané „herky“.

Celkový dojem:
Hotel se dá zařadit do kategorie 2*. Kdo nehledá přepych u bazénu v Tunisu, může sem vyrazit. Chybí zde klasický promenádní život letovisek jako je třeba na Makarské riviéře, zato je v okolí na dojezd autem velké množství turistických cílů. Vyrazit se dá do Benátek, tj. cca 220 km, do městečka Rovinj, nebo do Puly.

Rok návštěvy: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *