FKK Tučepi

Nudapláž Tučepi

FKK pláž Tučepi

FKK pláž Tučepi

Adresa: na konci Tučepi směrem na Podgoru
GPS: +43° 15′ 9.63″, +17° 3′ 48.42″
Webové stránky: nejsou
Celkové hodnocení: 7 z 10

Popis:
Povětšinou kamenitá pláž, která je však doplněna o část se stromy. Je na konci Tučepi ve směru na Podgoru. Je zde křišťálově čistá voda a pláž je také udržovaná. Díky stromům zde najdete nejen slunce, ale také stín.

Atrakce a služby:
Atrakce veškeré žádné. Za zábavou musíte zpět do města. Je zde ale plážový bar, dá-li se to tak nazvat, kde si můžete koupit například pití. Největší atrakcí je ale klid na pláži a také čistá voda.

Přístupnost:
Pěšky ve směru z Tučep na Podgoru po plážové promenádě, až ke konci pláže. Autem pak ven z Tučep a zaparkovat na některé z neplacených odstavných ploch nebo o pár desítek metrů dál na placeném parkovišti, kde za 50 kuna na den můžete nechat stát auto. Tady vám v ceně i přikryjí čelní sklo, aby v autě nebylo moc horko. Poznávacím znamením je informační centrum v podobě lodi. Až na ně narazíte, jste správně. Pán, který parkoviště obsluhuje, vám ukáže místo a pokud se ho zeptáte na nudistickou pláž, poradí kudy. Je zde i stáneček se suvenýry.

FKK:
Pláž je oficiálně označena jako FKK, ale někteří její návštěvníci asi neumí číst. Když jsme byli na pláži, byl poměr návštěvníků zhruba takovýto: 4 z 10 návštěvníků byli svlečeni, z těch 4 pak byli naturisty 3, čtvrtá do skupiny byla žena nahoře bez. I tak se dá říct, že je pláž určena pro koupání a slunění bez plavek.

Ceny:
Neplatí se.

Celkový dojem:
Pláž se nám velmi líbila, hlavně díky nádherné čisté vodě. Jasnými nevýhodami jsou pak lidé v plavkách a silnice, která je přímo nad pláží. Ta je doplněna o chodníček, ze kterého se často na naháče dívají různá individua. Viděli jsme i fotoaparáty s dost velkým objektivem. To je ale problém asi všech FKK lokalit. Jinak se dá říct, že je pláž pěkná a určitě i vhodná ke strávení mnoha chvil.

Rok návštěvy: 2012

Ostatní FKK v okolí:
Nudapláž Nugal
Nudapláž Makarská
Nudapláž Baška Voda

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *