Valalta FKK kemp

Recenze FKK kemp Valalta Rovinj

Valalta Chorvatsko

Valalta Chorvatsko

Adresa: Cesta za Lim1, 52210, Rovinj, Croatia
GPS: 45.122748, 13.630814
Rozhlédněte se: Street Wiev
Webové stránky: valalta.hr

Celkové hodnocení: 10 z 10

Popis:
Asi nejznámější naturistický kemp Istire, ne -li celého Chorvatska. Areál je opravdu gigantických rozměrů s velkým množstvím pláží a vlastním přístavem. Kemp je na první pohled luxusně čistý a klidný, vhodný pro pohodovou dovolenou.

Atrakce a služby:
Největší atrakcí je samozřejmě možnost volného pohybu bez oděvu. Pro děti je tady velké množství skluzavek a prolézaček. Nechybí ani tobogán. V moři je volně přístupná vodní trampolína a horolezecká stěna. Samozřejmostí jsou kurty, minigolf a půjčovna lodí – toto ale za poplatek. V centru areálu jsou bazény – dětský a plavecký s vodními hřiby. Pobřeží celého kempu je poměrně dlouhé, můžete zde najít písečné, oblázkové a kamenné pláže, doplněné dřevěnými nebo betonovými moly. Každý si vybere podle svého gusta. Jak na pláži, tak u bazénu jsou zdarma k dispozici slunečníky a lehátka. V araeálu je k dispozici několik restaurací a barů. Je tu i pár obchodů. Můžete také využít velké množství animačních programů, případně vyrazit naturistickou lodí.

Přístupnost:
Kemp se nachází několik kilometrů od překrásného městečka Rovinj. Příjezd je buď z této strany, nebo ve směru od Poreče a Limského zálivu. Do kempu se dá i jenom zajít, pokud zde nebydlíte, vstup je cca 30 kun na osobu, děti jsou zdarma. S touto vstupenkou máte možnost využít všechny uvedené atrakce.

Ceny:
Vstupné cca 30 kun, ubytování dle ceníků cestovních kanceláří, či kempu samého.

Ubytování:
Je zde možnost ubytování v apartmánech, bungalovech, obytných karavanech a automobilech, případně ve vlastních stanech. Lze dokoupit polopenzi. Ceny ubytování jsou na normální zvyklosti vyšší, ale za kvalitu a množství služeb se musí platit.

Vhodné pro:
Kemp je vhodný jak pro dospělé, tak pro rodiny s dětmi. Zejména maminky s miminky ocení upravenost cest a přístupnost všech atrakcí pohodlně s kočárkem. Pokud nepatříte mezi skalní naturisty, můžete si zde tuto filozofii vyzkoušet, nikdo vás nebude tlačit k úplnému odložení oděvu.

Celkový dojem:
Uchvátilo nás přirozené chování všech přítomných, kdy nikdo není nucen být zcela svlečený a tak si život v FKK kempu můžete zkusit jen tak. Pokud Vám nebude tento styl vyhovovovat, můžete odejít. Mezi největší plusy tohoto kempu určitě patří to, že si každý najde to svoje – zábavu, atrakce nebo klid. Určitě se Vám bude líbit i všudypřítomný stroprocentní pořádek a upravenost kempu.

Poslední aktualizace: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *