Podgora – město

Recenze Podgora – město

Podgora město

Podgora město

Adresa: Podgora, Chorvatsko
GPS: 43.243164, 17.073992
Rozhlédněte se na místě: Street View
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 8 z 10

Popis:
Další poměrně známé letovisko na Makarské riviéře. Leží zhruba 10 km od Makarské směrem na Dubrovník. Je to jedno z větších míst okolo Makarské. Pokud sem zavítáte, najdete zde hlavně klidnější letovisko. Přesto se zde můžete vyřádit v moři i při nákupech. Není to ale takové jako přímo v Makarské. Nevýhodou se nám zdála poměrně úzká pláž, takže se sem vešlo jen málo lidí.

Přístupnost:
Jak už to tak bývá u měst a městeček na Makarské riviéře, nejdůležitější je dorazit do Makarské. Cesty tam jsme popsali. Pokud už dorazíte do Makarské, vydejte se směrem k Dubrovníku, už zdálky poznáte, že se blížíte k cíli, na levé straně na kopci doslova svítí monument nazvaný Rackova křídla – to opravdu nemůžete minout.

Vhodné pro:
Pro všechny milovníky moře a opalování. Pokud ale rádi i na nějaký ten výlet, musíte buďto autem, nebo s nějakou agenturou. Tady totiž moc zábavy nenajdete. Ale to tak bývá v podstatě u všech měst na Makarské riviéře.

Celkový dojem:
Pěkné, opravu pěkné. Ale jak už jistě víte z jiných našich recenzí, my jsme raději na Makarskou a jiná rušnější letoviska. Přesto doporučíme každému, kdo touží po dovolené přímo u moře, které je čisté a po plážích kde je vždy místo pro deku 🙂

Rok návštěvy: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *