Villa Marija

Levné ubytování Makarská

Villa Marija Makarská - výhled z balkonu

Villa Marija Makarská – výhled z balkonu

Adresa: Trakače 2, Makarska
GPS: +43° 17′ 35.19″, +17° 1′ 23.69″
Rozhlédněte se po okolí Street view
Webové stránky: nejsou
Možnost rezervace přes www.ctyripe.cz: ano

Celkové hodnocení: 30 z 40

Popis:
Další rodinný penzion v Makarské. Tak jako všude, i zde bydlí rodiny majitele v jedné části, v části druhé jsou pak apartmány, studia a pokoje pro hosty. Můžete si vybrat z několika typů ubytování. Podobu celého domu pak můžete vidět na fotografiích.

Poloha: (8 z 10)
Apartmán leží v jedné z bočních ulici nedaleko náměstí. Díky tomu, že je dost vysoko je z něj celkem solidní výhled, z jedné strany na moře, ze strany druhé pak na Biokovo. Jinak je umístěn v klidné části Makarské a to jsou také plusové body. Nejkratší cestou k moři (do přístavu) je to 300 metrů a jste tam do 5 minut pomalou chůzí. Nejbližší koupání je 600 metrů daleko a dorazíte tam za 7 minut. na centrální pláž se pak dostanete za 10 minut, cestou dlouhou 900 metrů.

Služby: (7 z 10)
Zhruba 100 metrů od apartmánu můžete zaparkovat, majitel tam pro hosty rezervuje parkovací místa. V apartmánech je kuchyňka, nechybí ani klimatizace. Samozřejmostí je pak WC a sprcha. Chyběla nám ale možnost připojení přes wifi 🙁

Zařízení: (7 z 10)
Zařízení není nejnovější, ale přesto plně dostačuje pro pobyt u moře. Náš apartmán měl pokoj pro 4 lidi (patrová a manželská postel) a pak také lůžka v jakési jídelně. Celkem se zde vyspí až 7 lidí. Jinak je možné používat balkon a gril v přízemí stavby.

Celkový dojem: (8 z 10)
My jsme zde pobyli jen jednu noc, na cestě z dovolené v Černé Hoře. Přesto jsme byli spokojeni. Netrváme na ubytování přímo u moře a tak nám ani cesta k vodě a na promenádu nevadila…Pobyt na Makarské doporučujeme, stejně jako výlet na Biokovo a návštěvu pláže Nugal beach. Za danou cenu je to rozhodně dobrá dovolenková destinace. Co se stravování týká, můžete využít některou z mnoha restaurací, my okusili například tuto nebo tuto. Můžete si ale klidně i uvařit, tady doporučujeme nákupy ve větších obchodech, nebo v malých pekárnách…
Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *