Restaurant MIRELA

Restaurace na pláži na Makarské

Restaurace MIRELA Makarská

Restaurace MIRELA Makarská

Adresa: Pobřežní promenáda města Makarská, Makarská, Chorvatsko
GPS: +43° 18′ 17.66″, +17° 0′ 13.83″
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 34  z 50

Personál: (9 z 10)
Pán, který nás obsluhoval, byl v pohodě. Snažil se komunikovat. Přesto to bylo to, co „dostanete“ v každé restauraci v Chorvatsku.

Prostředí: (8 z 10)
Jde o klasickou promenádní restauraci, kterou protíná chodník. My jsme seděli úplně u moře, což je jasný bonus tohoto typu restaurace. Stoly byly čisté, vše v normálu 🙂

Jídlo: (5 z 10)
Dali jsme si boloňské špagety, které lze nazvat vším, jen ne al dente. Spíš šlo o rozvařené nudle. Pak jsme měli kuřecí MENU – polévku, zeleninový salát a kuřecí plátek s hranolkami. Nejlepší byla asi ta zelenina a polévka. Kuřecí maso bylo vysušené jako podešev 🙁 Stejný problém byl s kuřecím steakem, který jsme si také objednali. Asi nejlépe dopadl vepřový řízek.

Ceny: (6 z 10)
Za menu jsme dali 60 Kuna, špagety stály 45 a kuřecí steak  70 Kun, řízek stál dokonce 80 Kun. Celkem jsme za jídlo a pití pro šest osob dali 536 Kun. A to je přece jen v poměru kvalita cena dost přestřelená částka 😛

Celkový dojem: (6 z 10)
Celkově to byl spíše horší průměr. Devizou tohoto podniku je samozřejmě jeho poloha s výhledem přímo na moře (ale to je u všech promenádních restaurací). Na jídle si tu ale nepochutnáte. Samozřejmě je jasné, že si podnik své hosty vždycky najde.

Další restaurace na Makarské:
Restaurace  Konoba Decima
Restaurace Konoba Buźa
Restaurace Makarski Jadran
Restaurace BUM BAR

Rok návštěvy: 2013

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *