Restaurace Makarski Jadran

Restaurace Makarská

Restaurace Makarski Jadran - gril

Restaurace Makarski Jadran – gril

Adresa: Přístav v Makarské
GPS: +43° 17′ 41.14″, +17° 1′ 2.54″
Rozhlédněte se v přístavu: Street View
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnoceni: 43 z 50

Personál: (7 z 10)
Všichni tu pracují jako stroje, vydat jídlo, převzít peníze. Objednat pití, vyúčtovat 🙂 Na lodi se vystřídá kvanta lidí, kteří se v podstatě nají a jdou. A vzhledem k tomu, že je přes den loď na cestách po ostrovech k de se vaří pro cestující, je v podstatě jisté, že toho mají všichni z personálu tak akorát 🙂 Nedá se ale říct, že by nebyli milí, nebo se chovali neprofesionálně, jen jedou jako motorové pily :-).

Prostředí: (9 z 10)
Jedná se o opravdovou loď, která se jen netváří, že umí plout 🙂 O to lepší je zážitek, když s Vámi při jídle moře houpá, jako by jste byli uprostřed Tichého oceánu 🙂 Nevýhodou je, že pokud dojdete v době, když je plno, nebudete sedět na stylových lavicích, ale uprostřed paluby na pivních setech jako na festivalu pivních slavností v Horní Dolní…

Jídlo: (9 z 10) 
Jídelní lístek je krátký, zato ale plný mořských potvor 🙂 Ochutnat můžete ryby, chobotnice, chobotničky nebo třeba škeble. Hodně nám chutnal tuňák. Vše samozřejmě čerstvé a navíc čerstvě připraveno přímo před zraky strávníků na zádi lodi.

Ceny: (9 z 10)
Ceny nejsou v Makarské nejnižší, ale ani nejvyšší. Za pěkně velkou rybu zaplatíte pár desítek Kun. Celý ceník najdete u nás ve fotogalerii.

Celkový dojem: (9 z 10) 
Byli jsme spokojeni, to, co jsme na lodi hledali, jsme našli. Pokud máte strach, že třeba to či ono nebude po chuti Vašim chuťovým buňkám, řekněte dámám u výdeje, ať Vám dají od všeho trochu. Klidně i česky, oni Vám rozumí 🙂 Přejeme dobrou chuť. Jen nezapomeňte, že loď připlouvá až v podvečer, přes den se s ní můžete vydat na „fišpiknik“ na blízkých ostrovech.

Restaurace Bum bar
Restaurace Konoba Buźa
Restaurace Konoba Decima
Restaurant MIRELA

Rok návštěvy: 2013

One Comment
  1. Úžasná loď, dobrosrdečný kapitán, milí personál, famózna skuša a neskutočná zábava. Kapitán na lodi vytvorí takú zábavu piesňami, že aj tí čo nechcú začnú tancovať 🙂 Personál naozaj kmitá či ráno či večer či v noci každý deň.
    Najlepšia výletná loď na Makarskej!
    Vrelo odporúčam, je to naša dovolenková srdcovka!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *