Restaurace Bum bar

Restaurace na pláži Makarská

Restaurace BUM BAR Makarska

Restaurace BUM BAR Makarska

Adresa: Pobřežní promenáda města Makarská, poblíž hotelu Biokovka
GPS: +43° 18′ 17.66″, +17° 0′ 13.83″
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 36  z 50

Personál: (9 z 10)
Obsluha byla milá a komunikativní. I přes drobnou jazykovou bariéru jsme se v pohodě domluvili a vše proběhlo jak má. Obě slečny, které nás obsluhovaly dokonce vtipkovali 🙂 že by si tu vážili zákazníka? Přesně takový typ obsluhy si turista žádá a proto tak vysoké hodnocení.

Prostředí: (8 z 10)
Jedná se o klasickou promenádní restauraci, kterou protíná chodník. My jsme seděli úplně u moře, což je jasný bonus tohoto typu restaturace. Stoly byly čisté, na židlích jsou i měkké potahy.

Jídlo: (5 z 10)
Měli jsme milánské špagety, které lze nazvat vším, jen ne al dente. Spíš šlo o rozvařené nudle. Vepřový kotlet byl takový nijaký, mdlý a docela prorostlý. Pizza pak nebyla špatná, jen trochu moc slaná a těsto nebylo tenké, spíše silnější. Ale celkově patřila k tomu chutnějšímu, co se v této restauraci dalo sníst. Je nutné říct, že všechny porce byly hodně velké. Dá se tu tedy najíst, asi si ale moc nepochutnáte. Při šumění moře je to ale romantika.

Ceny: (8 z 10)
Vepřový kotlet s hranolkami 57 kuna, pizza cca 40 – 45 kuna, 0,7 l vody 20 kuna. Na místní poměry je to průměrná cena.

Celkový dojem: (6 z 10)
Celkově to byl spíše lepší průměr. Devizou tohoto podniku je samozřejmě jeho poloha s výhledem přímo na moře. Na jídle si tu ale nepochutnáte. Samozřejmě je jasné, že si podnik své hosty vždycky najde.

Další restaurace na Makarské:
Restaurace  Konoba Decima
Restaurace Konoba Buźa
Restaurace Makarski Jadran
Restaurant MIRELA

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *