Hotel Rivijera

Hotel Rivijera – ubytování pro nenáročné

Hotel Rivijera - bungalov

Hotel Rivijera – bungalov

Adresa:  OKRAJ MAKARSKÉ, SMĚREM K OMIŠI, CHORVATSKO
GPS: +43° 18′ 17.57″, +17° 0′ 16.65″
Webové stránky: www.hoteli-makarska.hr

Celkové hodnocení: 7 z 10

Popis:
Hotelový komplex pavilonového typu. Má centrální budovu ve které se nachází recepce a také restaurace. K hotelu patří i minigolf a tenisové kurty. U jednotlivých pavilonů se parkuje.

Umístění: 
Hotel leží na kraji Makarské směrem k Omiši . Je tedy prvním hotelem v tomto městě. Jen několik kroků od hotelu je pláž. Na ní jsou sprchy a nechybí ani možnost občerstvení a sportovních aktivit. Směrem na Omiš (Baško voda) jsou pláže bez občerstvení, zato o dost klidnější. Tím směrem je i neoficiální nuda pláž, na níž se musí sejít z prudkého svahu, zato je na ní klídeček. Samozřejmě zde můžete najít i místečka ukrytá před zraky ostatních. Směrem k centru Makarské přibývá stánků a také lidí na pláži. Vstup do vody je většinou pozvolný s oblázkovými plážemi. Nejbližší nákupní možnosti jsou hned na hotelu, další jsou pak na promenádě směrem k Makarské . Hotel je od centra Makarské vzdálen cca 2 km, cesta vede pobřežní promenádou, po které jezdí i turistický vláček až přímo do centra. V centru je přístav, odkud můžete vyjet na námořní výlety.

Služby hotelu: 
Recepce funguje nonstop, v pohodě se domluvíte češtinou. Úklid na pokojích probíhá denně, personál hotelu i restaurace je milý, vždy se snaží vyjít vstříc.

Restaurace: 
Restaurace je jednoduše zařízená. Snídaně i večeře probíhají formou bohatého bufetu. Jídlo je dobré, nečekejte však kulinářský zážitek. Vybere si ale každý. Jídlo je pravidelně doplňováno. Na snídani si můžete vybrat z několika druhů pečiva, můžete si mimo jiné dát například marmeládu, máslo, nutelu, salámy, sýry, cornflaky, jogurty, ovoce, z teplého pak míchaná vajíčka, opečené salámy, párečky. Večeři si vždy vybíráte den dopředu, následně Vám ji přinese číšník. K dispozici je pak salátový bar kde nechybí polévka a velké množství ovoce a zeleniny. K mání jsou také například těstoviny a zákusky. K večeři máte v rámci polopenze nárok na jeden nápoj v ceně. Servírky a číšnici jsou většinou na jedničku s hvězdičkou a v pohodě se s nimi domluvíte v češtině.

Vybavení pokojů:
Vše zařízeno jednoduše a prakticky. Vybavení je starší, ale nejedná se o rozvrzané „herky“.

Vhodné pro:
Hotel je vhodný pro nenáročné klienty. Ocení ho především rodiny s dětmi.

Celkový dojem:
Hotel se dá zařadit do kategorie 2*. Kdo nehledá přepych u bazénu v Tunisu, může sem vyrazit. Na plážích nechybí místa kde je živo, stejně tak ale najdete i místa jen pro sebe. Celá Makarská žije ve dne i v noci a tak si užije i mladší generace. Město má i svou historickou část a tak si jej užijí i milovníci památek. Na výlet můžete vyrazit například do Omiše nebo na překrásnou horu Biokovo.

Poslední aktualizace: 2012

One Comment
  1. Já jedu do hotelu Rivijera zítra již po 19 a moc se mi tam líbí,hotelové pavilony jsou čisté,v pěkném parku,pláž hned pod hotelem.Jídlo skvělé,personál příjemný..V hotelu na terase program s živou hudbou,ve středu Fish večeře s grilováním a živou hudbou na terase-nemá chybu.pokoje denně uklízené,na pokoji ventilátor,televize,wifi,lednička.do centra pěkná procházka po promenádě.kdo nehledá luxus,bude spokojen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *