Apartmány Vesna a Ivan Milič

Apartmani *** Vesna i Ivan Milič

Apartmány Milič Makarská

Apartmány Milič Makarská

Adresa: Put Požara 12, 213 00  Makarska, Chorvatsko
GPS:  +43° 18′ 17.87″, +17° 0′ 53.36″
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 39 z 50

Popis: 
Jeden ze stovek, ne li tisíců apartmánů v Makarské v Chorvatsku. Nachází se v jedné z postranních uliček, zhruba 900 metrů od centrální pláže ve městě. V domě je několik jednotek – různé velikosti a různého rozdělení. My jsme měli jeden 4 lůžkový apartmán s kuchyňkou a jedno studio o dvou lůžkách. Apartmán měl i terasu, studio zase zastřešenou „verandu“ Samozřejmě nechyběla sprcha  a záchod.

Poloha: (8 z 10)
Je v klidné části, zato poměrně v kopci. Takže cesta z pláže nebo z večerní procházky po promenádě dá trošku zabrat 🙂 Ale není to nic tragického. Z apartmánu je vidět jak Biokovo, tak směr moře 🙂

Služby: (8 z 10) 
Přímo u apartmánu můžete zaparkovat. pokud na Vás vyjde místo „z kopce“ bude se hodit dobrá ruční brzda 🙂 V  objektu je Wifi připojení, ale my jsme měli problém ulovit jakoukoli vlnu 🙁 . Nechybí menší televize a velké množství skříní. Apartmán měl ledničku, studio ne.

Zařízení: (8 z 10) 
Zařízení je novější, i sprcha a záchod je relativně nová. Zato televize pamatovala ještě šemíka jako hříbě 🙂 Celkově bylo vše v pohodě, nic rozvrzaného nebo starého.

Ceny: (7 z 10) 
Bydleli jsem tu jen dva dny, a tak byla cena vyšší než obvykle, ale i tak to bylo únosných 110 Euro na noc pro šest osob a to včetně klimatizace, ale bez poplatku městu – to je dalších pár Euro pro všechny.

Celkový dojem: (8 z 10) 
Proti apartmánům jsem neměli nic, až na nefunkčnost internetu. Ten nám absolutně nešel a nebylo s kým to řešit, protože paní domácí jsem neviděli za dva dny pobytu ani jednou 🙂 Každopádně je to možnost, kde strávit dovolenou v poklidu a přesto nedaleko centra. Máte li malé děti, nebo máte potíže s pohybovým ústrojím, toto ubytko nebude zrovna pro Vás 🙁 Ten kopec je přece jen znát.

Pobyt na Makarské doporučujeme, stejně jako výlet na Biokovo a návštěvu pláže Nugal beach. Za danou cenu je to rozhodně dobrá dovolenková destinace. Co se stravování týká, můžete využít některou z mnoha restaurací, my okusili například tuto. Můžete si ale klidně i uvařit, tady doporučujeme nákupy ve větších obchodech, nebo v malých pekárnách… Na Makarské jsme pak ještě zkusili i jiné ubytování, o něm si můžete počíst tady nebo tady.

Rok návštěvy: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *