Apartmány Klára II

Recenze apartmány Klára II- centrum Makarské nadosah

Apartmány Klára II

Apartmány Klára II

Adresa: Biokovska 25, Makarska
GPS: +43° 17′ 45.30″, +17° 1′ 22.50″
Webové stránky: nejsou

Rezervaci Apartmánu můžete provést zde

Celkové hodnocení: 33 z 40

Popis: 
Jedná se o klasický rodinný apartmán, tzn. v jedné jeho části je možné se ubytovat, v části druhé pak bydlí rodina, který apartmán vlastní. Celkem jsou zde dvě samostatné ubytovací jednotky. My jsme bydleli v prvním nadzemním podlaží. K dispozici jsme měli tři samostatné pokoje plus dvě koupeny s toaletami a také prostornou kuchyň spojenou s jídelnou. Dva pokoje byli vybaveny manželskými postelemi, třetí měl rozkládací gauč. Celkem nás bydlelo 6. Vše je patrné z fotografií.

Poloha: (8 z 10)
Apartmán leží v jedné z ulic nad přístavištěm. K hlavní pláži je to asi 900 metrů a cesta trvá zhruba 10 minut. K moři je to ale blíž, na přístav narazíte cestou na pláž už po 600 metrech. Je to celkem sešup dolů a cesta nahoru se pak může zdát nekonečná. My jsme si ale nestěžovali, alespoň jsme se trochu protáhli a spálili nějakou tu kalorii. Díky tomu, že je apartmán na kopci je z něj celkem solidní výhled, z jedné strany na moře, ze strany druhé pak na Biokovo. Jinak je umístěn v klidné části Makarské a to jsou také plusové body.

Služby: (8 z 10) 
Přímo u apartmánu můžete zaparkovat, my jsme po celou dobu pobytu měli místo pod hroznovým vínem, kde byl i v největších parnech stín. Paní domu také pravidelně zalévala květiny a vynášela koše. Cokoli jsme potřebovali, vše dokázala vyřídit. V celém objektu je Wifi připojení, i když signál občas padá. V jídelně je pak i televize.

Zařízení: (8 z 10) 
Nábytek apartmánu je sice starší, ale plně dostačuje na kvalitní ubytování na několik dovolenkových dnů. Dále je k dispozici klimatizace, na jedno studio jsme měli dvě klimatizační jednotky. Kuchyň byla plně vybavena včetně talířů, hrnečků a hrnců.V koupelně byla dokonce i pračka. Naše studio mělo jeden balkon a terasu, kde jsme mohli odpočívat ve stínu markýzy.

Celkový dojem: (9 z 10) 
Byli jsem mile překvapeni, vzdálenost k moři i nadmořská výška apartmánu by se sice mohli zdát jako problém, nám fakt šplouchání moře nechybělo 🙂 Bonusem pak byla jednoznačně majitelka, která byla vždy milá a ochotná. Přesný popis apartmánu najdete tady. Pobyt zde doporučujeme, stejně jako výlet na Biokovo a návštěvu pláže Nugal beach. Za danou cenu je to rozhodně dobrá dovolenková destinace. Co se stravování týká, můžete využít některou z mnoha restaurací, my okusili například tuto, nebo tuto. Můžete si ale klidně i uvařit, tady doporučujeme nákupy ve větších obchodech, nebo v malých pekárnách… Na Makarské jsme pak ještě zkusili i jiné ubytování, o něm si můžete počíst tady.

Rok návštěvy: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *