Pizzeria Papagai

Recenze Pizzeria Papagai

Pizzeria Papagai - jídelní lístek

Pizzeria Papagai – jídelní lístek

Adresa: Obala sv. Nikole 27, Baška Voda
GPS: +43° 21′ 31.12″, +16° 56′ 51.01″
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 41 z 50

Personál: 8 z 10
V době naší návštěvy nás obsluhoval postarší pán. Vše bylo jak bývá zvykem v Chorvatsku. Při výběru nás pomohl a tak se dá říct, že super.

Prostředí: 8 z 10
Jasnou devizou této a mnoha místních restaurací je to, že jsou poblíž moře anebo na promenádě. My jsme sem zabrousili při večerních nákupech. Venkovní stoly doslova lákaly k usednutí. A když Vás u toho ještě usadí číšník, který se Vám věnuje, nedá se odmítnout 🙂 V globále se ale dá říct, že je to obdobný styl restaurace jako jinde v Chorvatsku. Ať už na Makarské, nebo v Podgoře.

Jídlo: 9 z 10
Tady pozor. Žádná jiná restaurace nám nenabídla tak dobře připravené špagety, jako tomu bylo tady. A to přesto, že byly v „akci“ za 29 Kuna. Dokonce i Pizzy byla výborné. Jedna měla být pálivá a skutečně byla. Druhá s houbami, plná hub. To se jen tak nevidí 🙂 Na místní poměry opravdu SUPER.

Ceny: 8 z 10
Ceny už jsme naznačili v kontextu se špagetami. Pizza nás stála 40 Kuna. Ono na celé Makarské riviéře se všechno pohybuje plus mínus 5 Kuna na jídle. Tedy pokud nevyrazíte do nějaké luxuxní restaurace. Bohužel se ale dá říct, že za peníze ve většině případů dostanete něco, co je k jídlu, ale ne k chuti 🙂

Celkový dojem: 8 z 10
Byli jsme spokojeni. Číšníci se o nás starali, jídlo bylo rychle připravené. Na to, že jsem původně ani neměli hlad, jsme si to náramně užili. Klidně sem zajdeme i příště. Jednoznačně jedna z lepších restaurací u moře, jaké jsme v Chorvatsku zkoušeli.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *