ZOO Lešná

Recenze ZOO Lešná

Zoo Lešná

Zoo Lešná

Adresa: ZOO A ZÁMEK ZLÍN-LEŠNÁ, LUKOVSKÁ 112, 763 14 ZLÍN 12
GPS: 49°16’17.5″N 17°42’54.2″E
Virtuální prohlídka: Street View
Webové stránky:   www.zoozlin.eu

Celkové hodnocení: 8 z 10

Popis:
Úvodem je třeba říct, že i když se často říká, že je zoo ve Zlíně, je nutný kus od Zlína. Možná že díky tomu se mohla rozrůst do takových rozměrů, aniž by ji omezovala okolní zástavba. ZOO je velmi hezká a pro návštěvníky taková „přítulná“. Je vidět snaha o inovaci a výstavbu nových pavilonů. V areálu najdete i suvenýry a občerstvení.

Přístupnost: 
Ze všech směrů republiky ba i ze Slovenska se vždy vydejte na Zlín. Pak už stačí nabrat kurz na Lešnou. Stejný postup doporučujeme i při cestách vlakem nebo autobusem.

Cena:
My jsme zaplatili v sezóně za dva dospělé a dvě děti 380,- Kč, komplketní ceník pak najdete TADY

Celkový dojem:
Tahle ZOO žije. Je vidět, že se vedení snaží neustále inovovat a také zpříjemňovat svým obyvatelům život. Prostor celé ZOO je sympaticky rozvržen a tak si na své přijdou jak milovníci opeřenců, tak třeba žiraf nebo slonů. Jediné, co se dá vytknout, je občerstvení. Občas to vypadá, že provozovatelé zkouší, co až člověk dokáže sníst, aniž by ho to ohrozilo na zdraví. Ale to je ve všech zoo stejné, je jedno, jestli jste v Praze, nebo v Plzni. Moc se nám tu líbí, je to asi návštěvnicky nejpřívětivější zoo, jakou jsme navštívili. Jezdíme sem často a rádi a náštěvu doporučíme i Vám.

Poslední aktualizace: 2014

One Comment
  1. ZOO Lelšná byla hlavním cílem naší dovolené. Přizpůsobili jsme tomu ubytování a zbytek programu. Bohužel jsme si nevšimli malého nápisu na stránkách. Do této ZOO nesmí pes. Takže jsem s ním seděla na lavičce před vstupem, zatímco manžel se synem vyrazili na sprint po areálu. Jsem naprosto šokovaná z arogance personálu, který mě opakovaně přišel vyhodit i přes to, že viděl, že jsem ve vysokém stádiu těhotenství. A navíc začali vyhrožovat, že to ředitel vidí na kamerách, takže na mě určitě přijde. Když jsme požádali o vrácení vstupného, abych tu nemusela čekat v autě, řekli, že to po průchodu turniketem nejde.

    Takových detailů a malých nápisů je tu viditelně celá řada. Pracovnice, co mě vyhazovala tvrdila dalším návštěvníkům, že do zooshopu nesmí s kočárkem a u pokladny se pán rozčiloval, že mu o poplatku za použití platební karty řekli až po provedení transakce.

    Jediné co vám zbývá je nenechat se navnadit akcemi, předpokládat i nepředpokládané, číst úplně všechno a raději se na všechno zeptat 2x.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *