Koliba U černého medvěda

Recenze restaurace Koliba U černého medvěda

Koliba U černého medvěda - předkrm

Koliba U černého medvěda – předkrm

Adresa: U zimního stadionu 4092, 760 01 Zlín
GPS: +49° 12′ 57.45″, +17° 39′ 26.29″
Webové stránky: www.koliba-zlin.cz

Celkové hodnocení:45 z 50

Personál: (8 z 10)
Dá se říct, že vše ze strany personálu bylo na jedničku s hvězdičkou. Až na přiobjednání jedné z příloh. Brambory, které jsme totiž dostali byly úplně jiné, než ty původní. Horší o to, že byly ještě i napolo studené, což celkově pokazilo dojem a hlavně proto dáváme personálu osmičku. Toto přeci nemělo opustit kuchyni ať už z pozice kuchaře nebo servírky.

Prostředí: (10 z 10)
Další ze stylových restaurací. Tentokrát v loveckém stylu. Zajímavá je i samotná poloha restaurace, která je posazena v kopci nad zimním stadionem. Uvnitř pak najdou hosté mnoho doplňků symbolizujících lov – viz. fotogalerie. Vše čisté a upravené. Jako bonus hodnotíme i obrovské ohniště uprostřed restaurace.

Jídlo: (9 z 10) 
Jídelní lístek byl plný stylových jídel. Zaujal nás předkrm v podobě sušených švestiček ve slanině s medovým přelivem. To byla opravdu pohádka. Vepřová panenka s kozím sýrem byla taky luxusní. Jako tradičně jsme ochutnali i kuřecí maso. Zase nelze nic vytknout. O to více nás mrzí příhoda s bramborami, které to zbytečně pokazily. Jinak bychom dali kuchaři jedničku s hvězdičkou.

Ceny: (9 z 10) 
Opět nepatřily k těm nízkým. Opět se dá říct, že to vše proto, že se zde vaří lepší jídla z dražších surovin. Stále ale doufáme, že najdeme restauraci, která bude levnější a přesto tak dobrá 🙂

Celkový dojem: (9 z 10) 
Stále a pořád dokola. Všechno na jedničku, až to pokazí jedny brambory. Ony to vlastně nebyly brambory, ale lenost kuchaře. Přesto se sem ještě rádi vrátíme.

Rok návštěvy: 2012

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *