Restaurace Gurmania

Recenze restaurace Gurmania Pelhřimov

Restaurace Gurmania Pelhřimov

Restaurace Gurmania Pelhřimov

Adresa: Pelhřimov 79, 393 01 Pelhřimov, ČR
GPS: 49°26’19.1″N 15°11’53.3″E
Rozhlédněte se v okolí: Street View
Webové stránky: www.gurmania-hotel.cz

Celkové hodnocení: 47 z 50

Personál: (10 z 10)
V době naší návštěvy obsluhovaly dvě slečny. Obě byly velmi milé a ochotné. Poradili při výběru, nic nebyl problém. Prostě tak, jak to má v dobré restauraci být.

Prostředí: (9 z 10)
Na první pohled motorest. Pokud vejdete dovnitř, najdete nejen klasické stoly, ale také pohovky, kam můžete „zaplout“ a dát si třeba jen kávu. V létě se pak dá sedět i venku na zahrádce. Vše bylo čisté, připravené pro hosty.

Jídlo: (9 z 10)
V jídelním lístku nás zaujalo několik věcí, nakonec jsme ale zvolili kuřecí medailonky se sýrovou omáčkou, kachní stehno, vídeňskou roštěnou a grilovanou krkovičku. Dali jsme si i dvě česnečky. Všechna jídla byla dobře připravená. Trošičku by se dalo zapracovat na prezentaci jednotlivých pokrmů, ale chuťová kvalita předčila všechna očekávání.

Ceny: (10 z 10)
Za čtyři hlavní jídla, dvě polévky + nealko pití pro čtyři jsme zaplatili 959 korun. A to rozhodně není moc. Jídlo bylo dobré, bylo ho dost a tak je cena rozhodně adekvátní.

Celkový dojem: (9 z 10)
Opravdu jsme to nečekali. Člověk má přirozený respekt k restauracím motorestového typu. Tady jsme se zastavili na doporučení našeho známého a opravdu jsme nelitovali. Příjemná obsluha, dobré jídlo za dobrou cenu. Zkrátka všechno pro, abychom se sem zase vrátili a abychom Vám mohli tuto restauraci doporučit. Navíc je restaurace jen pár kilometrů od sjezdu z dálnice D1 a tak se vyplatí si sem zajet – restaurace na dálnici totiž nepřekypují kvalitou 🙁

Rok návštěvy: 2014

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *