EA Business hotel Jihlava

Recenze EA Business hotel Jihlava

Adresa: Romana Havelky 13, 58601 Jihlava
GPS: +49° 24′ 40.96″, +15° 34′ 36.75″
Webové stránky: www.business-hotel-jihlava.info/

Celkové hodnocení: 31 z 40

Popis:
Tento hotel patří rozhodně mezi ty kvalitnější v republice. Tomu nasvědčují i čtyři hvězdičky. Zařízení je relativně nové, vše zařízeno v modernějším duchu. Svým umístěním na okraji Jihlavy směrem od dálnice D1, je ideálním místem na zastávky při pracovních cestách apod. V jeho okolí se nachází i aquapark.

Umístění: 7 z 10
Hotel leží na okraji města pod spojnicí z dálnice D1. To je jednak výhodou a jednak nevýhodou. Památekchtiví mají daleko do centra, ale je tu relativně klid a při příjezdu není nutné brouzdat centrem města.

Služby hotelu: 8 z 10
Hotel má non-stop recepci s miniobchůdkem. Je možné využívat wifi připojení na internet, na pokojích pak i připojení přes kabel. Součástí je i restaurace s kapacitou 110 osob. Hotel má jeden větší kongresový sál a jeden menší salonek. Výhodou je i sauna pro hotelové hosty.

Vhodné pro:
Jak již napovídá název hotelu, na své si přijdou zejména businessmani. Hotel svou kvalitou ale uspokojí drtivou většinu hostů.

Zařízení pokojů: 8 z 10
Pokoje jsou zařízeny moderně, ale kvalitně. Nechybí wc ani sprcha, samozřejmostí je televize a minibar.

Celkový dojem: 8 z 10
Hotel působí přítulným dojmem. Je čistý a vždy připravený na nové hosty. Svým zaměřením však hotel odpovídá spíše business stylu.

Rok návštěvy: 2011

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *