Restaurace U Nádraží

Restaurace U Nádraží  Dobřichovice

Adresa: Tyršova 112, Dobřichovice
GPS: +49° 55′ 36.52″, +14° 17′ 15.06″
Webové stránky: nejsou

Celkové hodnocení: 29 z 50

Personál (6 z 10): 
Personál je ozdobou této restaurace. Úsměvu či milého slova se zde rozhodně nedočkáte, ale když budete mít štěstí, nespletou vám objednaná jídla. Jo, a abychom nezapomněli, snad se vám také nestane, že by na vás zapomněli J. Nám se to stalo.

Prostředí (6 z 10): 
Klasická nádražní restaurace. Vybavení co dům dal a co se dalo levně sehnat. Viz. Nápisy na talířích. V podstatě jde o klasickou hospodu, kterou doplňují vařením jídla.

Jídlo (5 z 10): 
Obvykle se to dá. Vzhledem k ceně se zkrátka najíte a jdete. Podařilo se nám ale, že v kuchyni neměli svůj den a to pak bylo tragické. Člověk to ale tak musí brát. Jdete se rychle a levně najíst. Nic víc od toho nečekejte.

Ceny (6 z 10): 
Úroveň cen se vám bude zdát buďto úměrná, nebo přemrštěná. To podle toho, jestli dostanete jídlo poživatelné nebo nepoživatelné.

Celkový dojem (6 z 10): 
Celkově z toho máme dojem – chci se jen najíst a jít. S touto strategií si musíte vystačit. Výjimku tvoří jen situace, kdy byste sem šli jen na pivo.

Rok návštěvy: 2012

6 Comments
  1. Na rozdíl od autora či autorky jsem tuto restauraci navštívil vícekrát a mám úplně opačný názor. Zdůrazňuji ale, že jsem vždy seděl v části pro nekuřáky.
    Nevím jak večer, ale přes den vaří velmi dobře za daný peníz, který je pro běžného člověka velmi příznivý. Navíc zde mají výborné točené nealko.
    Doporučil bych autorům článku navštivit restauraci na zámku tamtéž.
    Zajímalo by mne, co by pak napsali.

  2. Ani já úplně nesouhlasím s recenzí – není to sice žádná gurmánská legenda, ale hotovky k obědu jsou v pohodě. S obsluhou jsme problém taky nidky nezaznamenali – ani s rychlostí, ani s přívětivostí.

  3. vrchní je tu trochu svéráz 😀 ale jídla vaří slušná za normální ceny. ja sem jezdím hlavně na pěkně vychlazenou plzeň za 32,-

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *