Penzion U Tuláka

Penzion U Tuláka Dobřichovice u Prahy

Adresa:  Randova 952, Dobřichovice
GPS: +49° 55′ 59.47″, +14° 17′ 12.58″
Webové stránky: www.penzion-u-tulaka-dobrichovice.az-ubytovani.info

Celkové hodnocení: 30 z 40

Popis: 
Menší penzion nedaleko Berounky s příjemnou vizáží. Kromě menší restaurace nabízí několik dobře vybavených pokojů. Jejich součástí je i koupelna. Každý z pokojů má samostatný vchod z „pavlače“.

Poloha: (7 z 10)
Penzion leží zhruba 15 minut chůze od vlakového nádraží. Bez problémů je přístupný i z centra Dobřichovic autem. Výhodou pak je jeho poloha nabízející výlety do blízkého okolí (Koněpruské jeskyně, Karlštejn, Praha). Do centra Prahy se vlakem dostanete za 20 minut. Spoje jezdí zhruba po půl hodinách.

Služby: (7 z 10) 
Jedná se o klasický penzion nabízející hlavně ubytování. Samozřejmostí je ale televize a sociální zařízení na pokoji. Ubytovaným a nejen jim je k dispozici i malá restaurace. Doslova bombou jsou kontinentální snídaně s výtečným čerstvým pečivem a velkou variabilitou. Možné je i parkování zdarma.

Zařízení pokojů: (8  z 10) 
Pokoje jsou hezky vymalované a čisté. Ke každé posteli náleží stolek, v místnosti pak nechybí ani televize. V předsíni najdete šatní skříň. Námi navštívený pokoj byl se sprchou a wc, bonusem byla mýdélka a šampony.

Celkový dojem: (8 z 10) 
Penzion i personál působí mile a přívětivě. Za dvoulůžkový pokoj jsme zaplatili 950 Kč za jednu noc. Není to sice nejlevnější penzion v okolí, ale zato se sem v případě návratu do Dobřichovic určitě vrátíme. Cena plně odpovídá kvalitě a službám.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *