Café Imperial

Recenze Café Imperial – restaurace Zdeňka Pohlreicha v Praze

Adresa: Na Poříčí 15, 110 00 Praha 1
GPS: +50° 5′ 23.40″, +14° 25′ 58.28″
Webové stránky: www.cafeimperial.cz

Celkové hodnocení: 49 z 50

Personál: 10 z 10
Na první pohled se vám bude zdát, že personálu je zde více než hodně. To je však naprosto účelné. Nestane se vám, že byste čekali na příchod obsluhy. Hned při vstupu vás také překvapí slečna s rezervační knihou – nezavolali jste si dopředu? 🙂 Asi si nesednete. Všichni jsou perfekteně oblečeni a jejich vystupování nemá chybu. Prostor pro nedostatky zde zkrátka není. A nemyslete si, zjevit se může i „šéf“ Zdeněk Polhreich.

Prostředí: 10 z 10
Prostor je rozdělen na restauraci a kavárnu. Může se vám stát, že při rezervaci uslyšíte, že v restauraci je již obsazeno a můžete jíst jen v kavárně. V tomto případě musíte počítat s menšími stolečky. Jinak se jedná o skvostný prostor, kterému nelze nic vytknout.

Jídlo: 10 z 10
Nejdříve jsme si dali francouzskou cibulačku, k níž nelze dodat nic jiného, než to, že byla výborná. Poté jsme okusili salát se sýrem, oříšky atd. i tady to bylo na jedničku s hvězdičkou. Hlavní chod jehněčí kolínko na špenátu samozřejmě neměl také chybu. Jídlu proto není absolutně co vytknout. Jedním slovem – pohádka 🙂

Ceny: 9 z 10
Ano, může se zdát, že to je drahé. Tohle jídlo pro dva stálo více než 1000 Kč. S tím ale musíte jednoduše počítat. Stoprocentní servis, vysoká kvalita jídel a příjemné prostředí v centru Prahy, vše okořeněno popularitou majitele a jeho stylu vaření.

Celkový dojem: 10 z 10
Tady není co dodat. Všechno v naprostém pořádku. Jídlo na jedničku s hvězdičkou. Snad jen můžeme parafrázovat rčení – Bez rezervace do hospody nelez :-). A samozřejmě stoprocentně doporučujeme.

Rok návštěvy: 2012

 

One Comment
  1. jsme tam seděli ve skupině drahota sama. Tak že si dám stejka. Objednal jsem si jej s ostatními, jenže ti se snažili vypadat společensky, tak tam lemtali nějaký veky s paštikou. Na to já nejsem zvědavej, Chci pořádný jídlo, namazanej rohlík si můžu dát u popelnic za kauflandem, na to nemusím dělat rozhazovačnou trapku v tomhle lokále. Jenže i číšníci si hráli na bonton tak jsem tam hodinu čuměl o hladu, než ostatní ty veky dolemtali a já konečně dostal co jsem si objednal.
    Takže nespokojenost velká.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *