Vánoční trhy

Recenze Vánoční trhy Plzeň

Vánoční trhy Plzeň

Vánoční trhy Plzeň

Adresa: Náměstí Republiky Plzeň
GPS 1: +49° 44′ 50.20″, +13° 22′ 38.95″
Webové stránky:  www.plzen.eu

Celkové hodnocení: 9 z 10

Popisl:
Poměrně velké vánoční trhy, které v podstatě zaplňují větší část náměstí. Na první pohled překvapí rozmanitostí nabízeného zboží, na pohled druhý pak zahřeje duši překrásnou atmosférou. Všemu vévodí nádherně nazdobený vánoční strom, samozřejmě ani zvonička se zvonem. Sportuchtiví pak mohou využít umělou ledovou plochu, střelci a ostrostřelci by určitě měli zajít do střelnice s pohyblivými terči.

Přístupnost:
Do Plzně na náměstí, co víc dodat. Tramvají, busem, pěšky, na kole, autem, jak je libo. Vzhledem k výšce plzeňského kostela nemůžete minout.

Cena: 
Na trzích se vstupné neplatí, rozhodně ale vezměte penízky, když už nic nenakoupíte, tak nějakou tu dobrotu určitě ochutnejte.

Ceny:
Ceny jsou úměrné kvalitě zákusků a služeb, za dobrou zmrzlinu si snad každý z nás rád připlatí.

Celkový dojem:
Opět jedno příjemné překvapení. Tisíce kusů různého zboží (opravdu vánoční sortiment), desítky různých pochoutek a několik typů svařáků a punče (doporučujeme zkusit višňový či borůvkový svařáček). Jestli toužíte po srovnání se Staroměstským náměstím v Praze, tak tady ho máte: Plzeň 100 bodů, Praha 0 bodů. Více o Praze si můžete přečíst zde . V Plzni najdete opravdu předvánoční atmosféru tak jak má být.

Rok návštěvy: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *