Restaurace Kiboko ZOO Plzeň

Recenze Kiboko ZOO Plzeň

Restaurace Kiboko ZOO Plzeň

Restaurace Kiboko ZOO Plzeň

Adresa: Pod Vinicemi 9, 301 16 Plzeň
GPS:+49° 45′ 26.34″, +13° 21′ 36.22″
Webové stránky: www.zooplzen.cz/sluzby/obcerstveni/

Celkové hodnocení: 34 z 50

Personál: (6 z 10)
Vzhledem k tomu, že se jedná o restauraci bufetového stylu jsme neočekávali žádné zázraky. Paní u pokladny byla dokonce i milá. Co nás však zarazilo byla kuchařka, která po uvaření každého jídla vyběhla ke stolu mezi hosty a luštila křížovku. Takže se dá říct, že to byl takový lepší průměr.

Prostředí: (6 z 10)
Klasický bufet, kde na začátku nafasujete tácek a na konci u pokladny jídlo zaplatíte. Několik stolů uvnitř a také venku. Prostředí oživují dekorace ze zoo. Zajímavá je pak možnost jíst s okolo chodícími pávy. Když si najdete solničku, tak jako se to podařilo nám, budete relativně spokojeni.

Jídlo: (4 z 10) 
Tohle byla tragédie. Dali jsme si sýr, kuřecí řízek s hranolkami. Navrhujeme, aby se obdobné dodávaly jako přísada do šrapnelových nábojů do děl. To se prostě nedalo jíst. Co se masa a sýrů týká, tak to bylo už klasicky bufetově bez chuti a zápachu :-). Okusili jsme i svíčkovou na smetaně, v tomto případě se dá říct – dalo se to jíst.

Ceny: (5 z 10) 
Ceny nejsou moc vysoké, ale přece jenom chce člověk za své peníze jídlo alespoň k jídlu :-). Bez chuti už se obejdeme, jen aby se to dalo jíst. Pravdou pak je, že když si připlatíte desetikačku v centru Plzně, najíte se v podstatě dobře třeba v Mekáči.

Celkový dojem: (5 z 10) 
Celkový dojem kazilo hlavně to jídlo. Ony se ty hranolky opravdu nedaly. Jinak je to klasický bufet, kde je čisto a dá se říci, že i útulno. Rozhodně se při další návštěvě vrhneme spíše do omáček či brambor. Pokud ovšem raději nezajdeme jinam.

Rok návštěvy: 2012

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *