Nudapláž Opatovice

FKK Opatovice

FKK Opatovice

FKK Opatovice

Adresa: nedaleko Opatovic nad Labem
GPS: +50° 9′ 52.03″, +15° 47′ 27.56″
Webové stránky:  nejsou

Celkové hodnocení: 9 z 10

Popis:
Nuda na Opaťáku patří mezi nejznámější FKK místa v republice. Tomu odpovídá i počet návštěvníků v letních dnech. Dají se počítat na stovky. V podstatě se jedná o jeden břeh štěrkovny, který je ale špičkově udržovaný. Pro milovníky pohybu bez oděvu je k dispozici občerstvení a sociální zařízení. Je zde možné také stanovat nebo postavit karavan. Voda bývá po většinu roku ve velmi dobré kvalitě. Jako bonus je možné využít skokanský můstek, nebo si půjčit šlapadlo.

Přístupnost: 
Základem je dorazit do Opatovic nad Labem. Poté pokud přijedete od silnice 37 od Pardubic do Hradce Králové nebo bráceně, prosvištíte obcí a před železničním přejezdem se dáte doprava. Po pár metrech je parkoviště, kde se po většinu letních dnů vybírá jednorázový poplatek 50 Kč. Z parkoviště se pak vydejte k vodě a na levou stranu. Po pár krocích jste na místě 🙂

Vhodné pro: 
Vhodné pro všechny. A to včetně těch, kteří nejsou vyznavači nudismu. Je zde zcela běžné, že jeden z partnerů bývá oblečený, u dětí a dospívajících nějaký ten kousek oděvu také nikdo ve zlém neřeší. Odměnou za pobyt je čistota, klid a naprostá volnost.

Vstupné:
Vstupné se zde neplatí, můžete ale přispět drobným obnosem na údržbu.

Celkový dojem:
Kdo nezkusil, nepochopí. Atmosféra, která z místa a jeho návštěvníků vyzařuje, je nepopsatelná. Vždy se najde někdo, s kým si pokecáte, kdo vám bez ptaní pohlídá věci na dece. Tady je vše okořeněno čistotou a kvalitním zázemím. Doporučujeme všem a samozřejmě se rádi vrátíme.

Poslední aktualizace: 2014

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *