Restaurace U Medvěda

Recenze restaurace U Medvěda Litomyšl

Adresa: Na Lánech 764, 570 01 Litomyšl
GPS: +49° 53′ 4.49″, +16° 17′ 53.06″
Webové stránky: umedveda.cz

Celkové hodnocení: 48 z 50

Personál: (10 z 10)
Vzhledem k mírnému zklamání z minulého roku jsme vstupovali plni očekávání a vyplatilo se. Obsluha se možná teď víc naběhá, nicméně úsměv na tváři to ani jedné ze slečen, chcete-li paní, rozhodně neubralo. Byly příjemné a komunikativní a z dráhy dobré nálady je nic nevyvedlo. Ne nadarmo se říká, do třetice všedho dobrého. A tak se nám třetí návštěva této restaurace opravdu vydařila 🙂

Prostředí: (9 z 10)
Oproti naší předchozí návštěvě dospěla restaurace k několika změnám. Kuchyň byla přesunuta do její zadní části, což bezesporu rozšířilo kapacitu a také jaksi prosvětlilo poslední místnost. Ztratil se sice starý dobrý maskot – vycpaný medvěd, prostory restaurace ale dál hlídá jeho dřevěný kolega, který působí jaksi čistším dojmem 🙂 Ubylo také několik dalších starších dekorací, přesto interiér nabízí i nadále svou spoře osvětlenou mystickou atmosféru.

Jídlo: (10 z 10)
Chválíme jídelní lístek! Jak ten klasický, tak v období oběda máte možnost širokého výběru denní nabídky. K dispozici je i jídelní lístek pro malé strávníky. Z jídla jsme byli tentokrát také nadšeni. Možná jen předkrm si zaslouží čerstvější pečivo, nicméně polévka byla tak úžasně hustá, že se nám málem nepovedlo dobrat se konce hlavního chodu, přesto, že z něj naše chuťové buňky jásaly.

Ceny: (9 z 10)
Ceny oproti konkurenci jsou možná stále ve vyšší hladině, nicméně se domníváme, že ceník redukcí rozhodně prošel.

Celkový dojem: (10 z 10)
Letos rozhodně doporučujeme! Restauraci opouštíme s plnými žaludky a dobrou náladou. Rozhodně to pro nás nebyla poslední návštěva.

Rok návštěvy: 2013

by: Iva Krátká

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *