Penzion a restaurace Myslivna

Recenze penzion a restaurace Myslivna Velký Újezd

Penzion a restaurace Myslivna

Penzion a restaurace Myslivna

Adresa: 783 55 Velký Újezd 163
GPS: +49° 34′ 42.87″, +17° 28′ 36.74″
Webové stránky: www.myslivna.eu

Celkové hodnocení: 7 z 10

Personál:
Ten číšník je ňákej divnej – nedá nám to, než použít parafrázi této reklamy. Nemůžeme totiž říct, že by tamní číšník byl špatný nebo naopak výborný. To se zkrátka musí vidět.

Prostředí:
Restaurace je jak už říká název ve stylu myslivosti. V tomto směru se jí nedá nic vytknout. Nechybí ani trofeje ani stylové kožešiny. Tomu také odpovídá jídelní lístek.

Jídlo:
Na jídelním lístku jsme našli několik mysliveckých specialit, takže jsme nezaváhali a vybrali si. Jídlo nebylo nejhorší, nicméně mu podle nás uškodila nekvalitní příprava. Jinými slovy dobře vybraná kombinace chutí je zničena v mastnotě plavajícím pokrmem. Jinak se dá říci, že bylo jídlo chutné.

Ceny: 
Cena pokrmů by zcela jistě byla advekvátní, kdyby jí odpovídala kvalita. Dá se ale říct, že ceny nebyly ani nízké, ani přehnaně vysoké. Člověk by ale za danou sumu očekával o malinko více.

Celkový dojem: (6 z 10) 
Patříte-li mezi milovníky mysliveckých specialit, rozhodně musíte při cestě kolem dorazit. My se sem také znovu chystáme. Věříme, že tentokráte budeme spokojenější a budeme moct doporučit úplně všem. Nyní nemůžeme zaručit, že dostanete opravdu jídlo, které stojí za to :-).

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *