Restaurace Arte

Recenze restaurace Arte Šumperk

Rrestaurace Arte Šumperk - steak

Rrestaurace Arte Šumperk – steak

Adresa: Husitská 2, 787 01 Šumperk
GPS: +49° 58′ 0.24″, +16° 58′ 39.49″
Webové stránky: restauracearte.cz
Rozlédněte se po okolí: Street View

Celkové hodnocení: 46 z 50

Personál: (9 z 10)
Obsluhoval nás převážně mladý muž, občas slečna. Obojí bylo naprosto v pohodě. Vše tak jak má být… Objednávky netrvaly dlouho, po dopití nám nabídli další.

Prostředí: (10 z 10)
Až nečekaně velká restaurace. Vše čisté, upravené. Celá restaurace je v několika úrovních, takže nepůsobí jako starodávný kulturák 🙂 Interiér je pak doplněn mnoha sochami navozujícími dojem antiky. Opravdu podařené.

Jídlo: (10 z 10)
Dali jsme si předkrm. Proscuitto di Parma. Bylo to dobré, ale popravdě jsme čekali, že to bude třeba zapečené, nebo teplé. Ve výsledku jsme jedli parmskou šunku posypanou parmezánem 🙂 Ale jak bylo řečeno, bylo to dobré. Následně jsme si objednali Labužnický steak z vepřového a Steak z kuřecích prsíček se smetanovo-sýrovou omáčkou z nivy. K tomu všemu hranolky. – Tady nás zarazilo, že jsme celkem troje hranolky dostali na jednom hlubokém talíři… docela divné 🙁 Vše jsme ještě doplnili steakovou kukuřicí. Jídlo bylo dobré, skvěle připravené a s chutí, jakou člověk očekával, když si jej objednával.

Ceny: (10 z 10)
Za to všechno, plus dvě kofoly a dva toniky jsme zaplatili 688 korun. A to opravdu není moc. Ceny prostě odpovídali kvalitě, možná byly i trošičku nižší, než si zasloužily 🙂

Celkový dojem: (9 z 10)
Paráda, opravdu povedená restaurace s jídlem, které chutná. Pokud se tímto směrem někdy vydáme, rozhodně se tady zase stavíme 🙂

Poslední aktualizace: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *