Hotel Bouzov

Recenze hotel Bouzov

Hotel Bouzov pohled

Hotel Bouzov pohled

Adresa: Bouzov 15, 783 25 Bouzov
GPS: +49° 42′ 13.70″, +16° 53′ 32.56″
Webové stránky: www.hotelbouzov.cz

Celkové hodnocení: 25 z 50

Personál: (3 z 10)
Když my jsme vešli do restaurace vypadalo to, jakože personál je zde poprvé. Zjednodušeně řečeno byli milí ale zmatení. Člověk si musel o všechno dvakrát říct a ještě nebylo jisté, jestli to dostane.

Prostředí: (5 z 10)
V podstatě obyčejná hospoda. Venku zahrádka, uvnitř pár stolů. Honosný název hotel odpovídá venkovské restauraci tak jak to bývá obvyklé… Vše ovšem bylo čisté a upravené.

Jídlo: (5 z 10) 
První co nás překvapilo, byl jídelní lístek. Vypadalo to spíše jako lístek od poledního menu. Pár jídel, který chyběl nápad už podle jména. Celkově to ale nebylo špatné, dá se říci, klasický průměr.

Ceny: (7 z 10) 
Ceny odpovídali kvalitě, a tomu, že jsou zde dvě restaurace, které vám poměrně slušně uvaří.

Celkový dojem: (5 z 10) 
Čekali jsme více. Nedá se ale říci, že bysme byli zklamaní. Zkrátka tuctová restaurace, která žije z toho, že sem přijíždí mnoho turistů, kteří se někde najíst musí. O gastronomickém zážitku se ale rozhodně mluvit nedá. Na Bouzov se chystáme znovu, tuhle restauraci ale zkusíme vyměnit za jinou.

Rok návštěvy: 2012

3 Comments
 1. K pobytu v hotelu Bouzov máme několik výhrad. Koupili jsme si pobyt přes slevový server – jednalo se o speciální valentýnskou nabídku. Především snídaně byla jen servírovaná a ne avizovaný bufet. Valentýnské menu nám bylo Vaším číšníkem nabídnuto 3-chodové, mělo však být 4-chodové. V ceně voucheru byla i prohlídka hradu Bouzov zdarma. Byli nám vytištěny lístky, kde byla uvedena jen sleva Kč 20,-, místo 150,- 120,-, takže nám prohlídku na hradě paní průvodkyně nechtěly dát zdarma a musely volat zpět do hotelu, čímž se zdržela celková prohlídka pro všechny příchozí. Manželovi na pokoji nefungovala televize. Nešťastné je také řešení topení, protože je tam automatická regulace ventilů, takže není možné topení na pokojích vypnout – v noci tam bylo strašné teplo. Navíc topení vydává příšerné zvuky, což je zejména v noci hodně nepříjemné a nedá se pořádně vyspat. Jedině v koupelně by teplo nevadilo, ovšem tam bylo topení celou dobu jen ledové. Proto je asi v koupelně poměrně dost plísně. Navíc nelze v koupelně zapnout jen světlo, ale zároveň je vždy zapnut i hlučný větrák, což je také zejména v noci hodně rušivé. Na kobercích v pokojích byly fleky.

 2. Kdo má zájem o romantický well. ať raději zůstane doma.
  Ubytování- slibovali, že bude výhled na hrad Bouzov….byl, ale na popelnice na dvoře.
  Na pokoji lampička neměla ani žárovku.Mít sebou dítě tak ho mohu odvážet nohama napřed.Upozornění nepomohlo stejně jsme žárovku nedostali.
  Dali jsme si se ženou kuřecí řízek se šťouchanýma bramborama. Na dotaz místo brambor ameriky ….není problém. Problém nastal po zaplacení .Měli jsme nějak dlouhý lístek….a ejhle normálně kuřecí se šťouchanýma…….138kč. U nás..138+20.
  Podotýkám, že 138 bylo za řízek jen řízek bez ničeho a 20 ameriky. Na dotaz co to má být mi bylo vysvětleno, že to tak mají a hotovo. S takovou arogancí jsem se ještě nesetkal.(kuchaři, ale palec nahoru měl to dobré).
  To pro nás, ale neskončilo.
  Valentýnská večeře: Já i žena krásně oblečeni a romanticky naladěni. Co nás, ale rychle z tohoto krásného opojení dostalo? Nezbyl na nás stůl a tak jsme v koutku u výčepu stáli a cítili se tak trapně, že jsem měl sto chutí se sbalit a odjed. Po 15 min. trapného stání jsme byli upozorněni, že už stůl je nachystaný. Omluva…..v tu chvíli žádná.
  Večeře jů super…. oběd , který jsme měli, ale se šťouchanýma 🙂 .
  Žena si dala vodu na pití. Přišel šéf a dotaz zněl….bylo vše v pořádku? Všichni si domyslete co mě v tu chvíli asi napadalo za odpovědi. Moje odpověď,ale zněla v duchu romantické večeře. Ne nebylo, ale tu vodu co má žena jde na vás. Obchod byl uzavřen.:-)
  Ráno, když jsme odjížděli nás nelenila přidrzlá servírka obtěžovat o zaplacení té vody. Když jsem jí upozornil, že byznys byl uzavřen se šéfem neopomenula podotknout jí vlastní. Aha to je těch deset korun….potutelný úsměv směřující k opovrhování mé osoby.
  Vždy čerpám z jiných recenzí a proto jsem se musel podělit i já. Nemám ve zvyku někoho hanit, ale vše je tak jak jsem napsal.
  Závěr: Už nikdy více. Škoda jen,že tak krásné místo je degradováno totálně neprofesionálním chováním personálu.
  Proto milí romantici: jestli vám romantické připadá výhled na popelnice, když vám slibují výhled na hrad, pak do toho jděte. Romantik Petr

 3. I my se podělíme o zážitek . I my jsme si koupili poukaz přes slevový portál , a musím upřímně říct že jsme byli spokojený. Pokoj byl čistý a koupelna též . Personál milý a ochotný . My jsme byli opravdu spokojený a rádi se vrátíme . Mužíkovi a Ledvinovi

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *