Restaurace Roubenka

Recenze restaurace Roubenka

Restaurace Roubenka Štramberk

Restaurace Roubenka Štramberk

Adresa: Dolní 327, 742 66 Štramberk
GPS: +49° 35′ 19.45″, +18° 6′ 43.48″
Webové stránky: www.roubenkahotel.cz

Celkové hodnocení: 48 z 50

Personál: (10 z 10)
My si na personál rozhodně nemůžeme stěžovat. Vše bylo v naprostém pořádku. Slečna i pán fungovali na jedničku s hvězdičkou. Závěrem jsme dokonce dostali rady na cestu. Takhle si představujeme dobrý personál v dobré restauraci.

Prostředí: (9 z 10)
Opravdu povedená stylová restaurace. Vlastně ani nevíme, kdo nám Roubenku doporučil. Ale jak už to tak bývá, byl to asi přítel internet. Vše bylo čisté a díky mnoha doplňkům i útulné. Restaurace byla rozdělena na dvě části plus zahrádku. Restaurace je pak součástí penzionu Roubenka. Ten jsme bohužel nenavštívili.

Jídlo: (10 z 10)
Už výběr z jídelního lístku byl zážitkem. Autorovi se podařil styl a kuchaři pak nabídka jídel. Nevěděli jsme, co si vybrat. A tak jsme začali nejdříve americkou limonádou a nealko koktejlem. A pak už to šlo ráz na ráz. Kuřecí steak s rokforovou omáčkou, bramboráčkový špíz s kuřecími a vepřovými medailonky a šunkovým přelivem a klasický řízek z vepřové panenky v sezamové strouhance. Završeno domácím koláčem. Všechna tato jídla byla doslova a do písmene skvělá. Nedalo se vůbec nic vytknout a po pravdě ani jsme vytýkat nechtěli, protože jsme vychutnávali a vychutnávali :-).

Ceny: (10 z 10)
Za 220 g kuřecí steak zaplatíte 145 Kč, specialita v podobě špízu Vás bude stát 155 Kč za 150 g porci. To rozhodně není hodně. Vzhledem ke kvalitě podávaných jídel se dokonce se dá říct, že je to málo.

Celkový dojem: (9 z 10)
Prostředí, stylová restaurace, velmi chutné jídlo a ještě krásné okolní městečko. Co víc by si mohl návštěvník této restaurace přát. Pokud budeme mít cestu poblíž Štramberku, budou naše kroky určitě směřovat právě do této restaurace. Jisté pak je, že pokud to bude jen trošku možné, zkusíme i zdejší penzion. Není mnoho takových restaurací jako je tato, a tak je třeba se nejen vracet, ale i doporučovat. A tak doporučujeme 🙂

Rok návštěvy: 2012

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *