Zámeček pod Hradem

Recenze restaurace Zámeček pod Hradem Starý Jičín

Zámeček Pod hradem

Zámeček Pod hradem

Adresa: Starý Jičín 11, 742 31 Starý Jičín
GPS: +49° 34′ 40.51″, +17° 57′ 53.92″
Rozhlédněte se: Street View
Webové stránky: www.zamecek-hotel.cz

Celkové hodnocení: 50 z 50

Personál: (10 z 10)
K personálu nemáme žádné výtky. Vše proběhlo tak, jak se sluší a patří. Oceňujeme snahu slečny, která nám nabídla jídlo i mimo jídelní lístek. Všichni byli milí a příjemní, prostě SUPER.

Prostředí: (10 z 10)
K návštěvě láká už jen exteriéer. Když vejdete dovnitř, budete jako v pohádce. Ostatně, podívejte se do fotogalerie, co všechno útroby restaurace ukrývají 🙂

Jídlo: (10 z 10)
Jídlo jsme vybírali dlouho, protože jsme si nemohli vybrat, co že si dáme. Nejdříve jsme si dali předkrm – Husí játra s mandlemi – ta byla výtečná 🙂 Nakonec jsme zvolili Brašovskou pánev, Kuřecí steak a dvě svíčkové. K tomu Smetanovou pepřovou omáčku a nějaké to nealko pití. Ochutnali jsme i sklenku vína. Vše bylo výborné, u svíčkové jsme byli nadšeni z knedlíků, výborná byla i pepřová omáčka.

Ceny:  (10 z 10)
Za to všechno, co jsme vypili a snědli, jsme zaplatili 1159,- Kč. Dá se říct, že ceny byly úměrné prostředí a kvalitě jídel. Například svíčková stála 159,- Kč, kuřecí steak s hranolkami pak 157,- Kč.

Celkový dojem: (10 z 10)
Celkový dojem je na jedničku. Pokud do těchto končin zavítáte, určitě zdejší kuchyni ochutnejte. Líbilo se nám prostředí a chutnalo nám. Rádi se vrátíme.

Poslední aktualizace: 2014

One Comment
  1. Jako vzdycky tohle misto nezklame,byla jsem s maminkou na patecnim obede . S jidlem jsme byly velice spokojene husicka byla mekkoucka ( vrele doporucujeme) jako i plnena kureci kapsa se svestkami a desert uz ani pochvalu nepotrebuje.Panuje zde prijemna atmosrfera s prijemnou obsluhou.Co dodat na zaver? Pochvala pro kuchare ,dekujeme vrele doporucujeme tohle misto.👍🏻

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *