Restaurace Penzionu Adámkova vila

Recenze restaurace Penzionu Adámkova Vila

Adámkova vila

Adámkova vila

Adresa: Adámkova Vila, Raškovice 28, 739 04 Raškovice, ČR
GPS: +49° 37′ 20.30″, +18° 28′ 3.00″
Webové stránky: nejsou
Rozhlédněte se po okolí: Street View
Celkové hodnocení: 45 z 50

Personál: (8 z 10) 
Pán, kterého jsme potkali mezi dveřmi restaurace z počátku vypadal, že nás dovnitř nepustí, pak to chvilku vypadalo, že mu dost vadí, že jsme došli na jídlo. Po chvilce se ale vše srovnalo a nakonec jsme byli s jeho prací spokojeni. Když si děti objednali „na chuť“ jednu polévku, přinesl jim rovnou dvě lžíce a podobně. Takže nakonec super 🙂

Prostředí: (9 z 10) 
My jsem se usadili v jakémsi salónku vpravo do vchodu. A dobře jsem udělali, zbytek restaurece připomínal spíše klasickou hospodu. Nechyběla televize s hokejem a podobně. Přesto bylo vše čisté a upravené.

Jídlo: (10 z 10) 
My jsme si dali dvě česnekové polévky – ty byly výborné. Pak jsem měli 2x Kuřecí medailonky s rokfórovou omáčkou, Steak z vepřové krkovice a Medailonky z vepřové panenky.  Zazdili jsme to kafíčkem a horkou čokoládou. K tomu jsme popíjeli kofolu. Byla i jedna sklenička ryzlinku. Vše bylo tak jak má být.

Ceny: (10 z 10) 
Za to vše, co jsme snědli a vypili jsme zaplatili 1161,- Kč. A to byla adekvátní cena.

Celkový dojem: (9 z 10)
Super, není to sice žádná stylová restaurace, ale přesto zde dobře vaří. V létě můžete posedět i na venkovní zahrádce, děti si mohou hrát na hřišti. Pokud do těchto končin zavítáte, určitě se stavte 🙂

Internet: WIFI ano

Parkování: ano – zdarma

Poslední aktualizace: 2014

 

9 Comments
 1. Včera jsem s kamarádkami navštívila tento podnik,a musíme poděkovat za skvělou obsluhu a ochotu panu vrchnímu Michalovi.
  Vše bylo na výbornou.
  Určitě tento podnik opět navštívíme při toulkami Beskydami.

 2. Naprosto katastrofální. Člověk si u nich naplánuje slavnostní oběd, nachystají studené jídlo, úplně jiné než jaké bylo domluveno s paní provozní se nedá vůbec spojit, telefony nebere a nebo si ho rovnou vypne. Kvalita neodpovídá ceně. Pouze komunikace s hotelem je v pořádku, ale s restaurací vůbec. Nedoporučuji navíc paní z restaurace je arogantní a nepříjemná.

 3. Mam zkusenost z nedele 5.7.15, kde jsme cestou kolem projizdeli na chalupu ke znamym…posezeni na zahradce ok, neni to zadna hitparada, ale staci…kdybychom vedeli, jak bude fungovat ( tedy spise nefungovat ) servis, tak bych vstala a jela jinam. Cisnik naprosto neschopny ( jsem shovivava,tvrdil,ze je novy,ale obavam se,ze se ani lety nezlepsi…jaka je zelenina ve vegetarianskych spagetach netusil, s cim jsou spagety carbonara taky ne…recky salat jsme chteli 2x,zapsal si ho 2x, donesl jeden a na druhy jsme dalsi pulhodinu cekali:-((navic jsme ho meli bez oliv,protoze prisla slecna oznamit,ze dosly olivy…proste a jednoduse,dekuji ta zkusenost,ale priste opravdu pojedeme jinam!

 4. Naprosto hrozné…4 hvězdy….pak zjistíte že nejde sprcha a na recepci nikdo. O paní provozní raději nemluvit….je jasné že to je katastrofa….Svatba proběhla nakonec, ale všechno jinak než by jsme si přáli….NEDOPORUČUJI !

  • Dobrý den pane Milane, Váš příběh nás velice mrzí a nemáme z něj radost. Nemělo by se to u nás stát, ale stalo se… V každém případě se Vám za personál (paní provozní) velice omlouváme. Zároveň prosím o určité pochopení vzniklé situace způsobené různými změnami a jinými objednávkami u konané akce. Nevíme přesně, co se stalo, ale věříme, že celá svatba dopadla nakonec na výbornou. Co se týče hotelu – doposud nikdo nebyl obeznámen s tím, že na nějakém pokoji nejde sprcha. Ihned jsme všechny pokoje obešli a zatím vše funguje a doufáme, že bude fungovat dál  Věřím, že se to u nás už nebude opakovat a dovolte mi Vás pozvat k nám na dobrou večeři ke zlepšení Vašeho dojmu z poslední návštěvy.
   Za celý kolektiv Adámkovy vily, Zuzana Urbancová

 5. Tento podnik je jedná velká traparna.
  Nevím kde „pani majitele“ hledají personal? HRŮZA.
  Jaký pán takový krám ?????
  KATASTROFA, NEDOPORUČUJEME!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Nekorektní přístup a jednání( Nedoporučuji!!! Reklamovali jsme kávu a poté jsme zjistili, že nám ji bez skrupulí naúčtovali. Učtují zde tzv. stolovné, na které Vás předem neupozorní. Kvalita neodpovídá ceně. Nedoporučuji !! a už tuto restauraci nenavštívím!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *