Wellness Sluníčko

Recenze Wellness Sluníčko

Wellness Sluníčko

Wellness Sluníčko

Adresa: Ostravice 1279, 739 14 Ostravice, ČR
GPS: +49° 32′ 43.39″, +18° 24′ 17.13″
Webové stránky: www.slunicko-penzion.cz
Celkové hodnocení: 10 z 10

Popis:
Privátní welness, které je součástí penzionu Sluníčko. Služby ale mohou využít i neubytovaní hosté. Najdete zde obrovskou vířivku, saunu se speciálním vzduchem s mořskou solí. K dispozici jsou samozřejmě skříňky, sprchy i WC. Nechybí ani vyhřívané odpočinkové lavice – prostě paráda.

Atrakce a služby:
Hlavní atrakcí bude pravděpodobně vířivka. My jsme si ale náramně užili i saunu a vyhřívané lůžko. O patro níž pod saunou je i restaurace Sluníčko, takže si můžete po odpočinku dát i něco na zub.

FKK: 
Vzhledem k tomu, že se jedná o privátní wellness, tzn. v daný moment jsou uvnitř jen ti, kteří si jej zamluví, funguje to podle hesla: Jaký si to uděláš, takový to máš

Ceny:
Ubytovaní hosté platí za hodinu 390,- kč, neubytovaní pak 490,- Kč. Je možné využít i občasných akcí, kdy například zakoupením večeře o třech chodech získáte vstup zdarma a podobně 🙂

Celkový dojem:
Úžasné. Vše je moc pěkné, čisté a vysloveně vyrobené pro relaxaci. Pokud do tohoto kraje zavítáte, určitě se stavte. My jsme si zde užívali několik dní a za tu dobu jsme stihli nejen toto úžasné wellness, ale také nedaleký Relax Sepetná a večeři v Kolibě. Je zde tolik možností využité volného času, že si své najdou milovníci odpočinku, milovníci sportu a také milovníci dobrého jídla. My se se určitě vrátíme.

Rok návštěvy: 2014

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *