Penzion Sluníčko

Penzion Sluníčko

Penzion Sluníčko

Penzion Sluníčko

Adresa: Ostravice 1279, 739 14 Ostravice, ČR
GPS: +49° 32′ 43.39″, +18° 24′ 17.13″
Webové stránky: www.slunicko-penzion.cz

Celkové hodnocení: 10 z 10

Popis:
Penzion má v názvu tři hvězdičky, ale rozhodně vypadá na mnohem více. Minimálně kvalitou a rozsahem nabízených služeb. Po příchodu do objektu narazíte na recepci. V první patře je pak útulná restaurace, která je k dispozici i neubytovaným hostům. Je zde několik typů pokojů, nechybí ani rodinné apartmá pro 4 osoby.

Umístění:
Penzion na úpatí Lysé hory, je součástí areálu, kde je letní koupaliště a Hotel Sepetná. Dále je zde Relaxcentrum. Jedná se tedy o komlexní služby pro více, či méně náročné hosty.

Služby:
Jak jsme již naznačili penzion a jeho okolí toho nabízí tolik, že není možné všechno vyjmenovat. Ale pokusíme se o to. Samotný penzion má vyjma restaurace také hernu pro děti. Najdete zde i kulečník. My jsem vyzkoušeli zdejší privátní wellnes a byli jsem doslova ohromeni. Penzion pak nabízí i možnost masáží a kosmetiku. Před penzionem je velké venkovní letní koupaliště.

Restaurace:
V prvním patře penzionu je „sluníčková restaurace„, v ní se podávají snídaně, ale zároveň slouží jako klasická restaurace. V partnerském hotelu Sepetná je pak velká restaurace Koliba ve které výborně vaří.

Zařízení pokojů:
My jsme měli rodinný apartmán. Jednalo se o chodbičku, dva pokoje a a koupelnu se záchodem. Obě místnosti měly televizor. Nechyběl minibar, trezor, fén. K dispozici jsme měli i přezůvky a župany. Celý penzion včetně pokojů je pokryt WIFI signálem.

Celkový dojem:
Byli jsme doslova nadšeni. Není to jen penzion Sluníčko, je to komplex, kde se nebudete nudit. Můžete relaxovat ve wellnessu, můžete sportovat. K tomu pěkné prostředí, příjemný personál. Prostě pohoda. Rádi se sem vrátíme a zase si to tu užijeme. Doporučujeme všem, kteří chtějí kvalitní služby za rozumnou cenu.

Poslední aktualizace: 2014

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *