Hospůdka U Parku

Recenze hospůdka U Parku Karviná

Hospůdka U parku Karviná

Hospůdka U parku Karviná

Adresa: Karola Śliwky 153/25, Karviná
GPS: +49° 51′ 11.98″, +18° 32′ 42.34″
Webové stránky: Nejsou

Celkové hodnocení: 6 z 10

Personál:
Pan číšník v době naší návštěvy na první pohled připomínal starou dobrou školu. Oblečený v tmavém s vestičkou, usměvavý a pohotový. Co víc si přát :-). Jenže ouha přijdeme podruhé, jiný číšník, úplně jiná hospoda. O všechno si musíte říct dvakrát, všechno trvá, nic není, jak má být. Jasně to dokazuje pravidlo, že hospodu dělá personál. Až přijdeme příště, sedneme ke stolu jen, když nás uvítá PAN číšník s vestičkou.

Prostředí: )
Dá se říct – klasická hospůdka od které čekáte dobré polední menu a třeba i dobré pivko. Vše čisté a uklizené. Zkrátka a dobře, když se řekne hospůdka, vybavíte si přesně takovouto.

Jídlo: 
My jsme si dávali pouze denní menu a to bylo dobré. Jak polévka, tak hlavní chod byly naprosto v pořádku. Při druhé návštěvě se ale kuchyni moc nevydařila polévka. To snad byl vývar z vody a ne z masa. Také zelenina byla sušená, rozhodně ne čerstvá. Každý den je výběr z několika jídel a vždy také nabízí restaurace smažák :-). .

Ceny: 
Menu v podobě polévky a hlavního chodu, pořídíte za cca 70 Kč. To odpovídá průměrným cenám za takovéto jídlo. Vzhledem k tomu, že se jedná o dobré jídlo, dá se říci, že je to dobrý kauf :-).

Celkový dojem: 
Hospůdka je příjemná a tak je jasné, že my při toulkách Karvinou přijdeme znovu. Jídlo nám chutnalo, bylo rychle na stole a číšník byl na jedničku s hvězdičkou. Co víc si přát, pokud máte polední pauzu půl hodinky a máte hlad a žízeň. Ale pozor, výše napsané platí pouze za předpokladu, že narazíte na tu správnou směnu – číšník i kuchař :-). Je to škoda, nám se tu poprvé moc líbilo. Zkusíme zase příště a uvidíme :-).

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *