Restaurace Penzionu Relax

Recenze restaurace Penzionu Relax

Adresa: Pec pod Sněžkou – Velká Úpa 140, 542 21 Pec pod Sněžkou
GPS: +50° 41′ 21.46″, +15° 46′ 0.52″
Webové stránky: www.penzionrelax.cz
Rozhlédněte se v okolí: Street Wiev

Celkové hodnocení: 44 z 50

Personál: (9 z 10)
Restaurace po většinu dne funguje jako samoobslužná jídelna, takže s personálem se potkáte u výdeje jídla – a tady na Vás za pultíkem čeká sympaťák kuchař, který poradil a na porcích nešetřil. No a pak při placení. Tady jsme měli štěstí vždy na příjemně naladěnou mladou slečnu, takže personál hodnotíme jednoznačně kladně.

Prostředí: (8 z 10)
Jedná se o prostornou, nově vybavenou restauraci s jídelnou. Veškeré vybavení je čisté, účelné
a i když možná působí jednoduše – my se zde cítili dobře a tuhle jednoduchost vnímali jako krásu.

Jídlo: (9 z 10)
Na denní jídelnu megavýběr hotovek. Můžete si vybrat od vepřového přes hovězí ke kuřecímu, či klidně bezmasé jídlo. Vše je přehledně napsáno na tabuli nad výdejním okýnkem, a jak už jsme zmiňovali – když si nejste jistí, je tu na radu mistr odborník. Ochutnané polévky byly silným vývarem s dobrým dochucením, zasytily a po dopoledni stráveném na svahu příjemně zahřály. S hlavním jídlem jsme ani jednou nešlápli vedle – vždy chutnalo a i přílohy byly al dente 🙂

Ceny: (10 z 10)
Zapomeňte na vysokohorskou přirážku – tady drží ceny při zemi. Jsme si vědomi, že se jedná o jídelnu, přesto nám necelá utracená stovka za hlavní masové jídlo i s přílohou přijde super.

Celkový dojem: (8 z 10)
Nečekejte luxus – je to funkční jídelna pro návštěvníky lyžařského střediska. A zdůrazňujeme – FUNKČNÍ. Je prostě super přijít, v klidu se dosyta najíst a nemít přitom pocit, že někoho obtěžuje bunda nebo lyžařské boty. Byli jsme rozhodně spokojení a její služby využili opakovaně.

Rok návštěvy: 2013

By Iva Krátká

One Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *