Penzion Statek u Kynosů

Recenze penzion U Kynosů

Snídaně Penzion U Kynosů

Snídaně Penzion U Kynosů

Adresa: Krňovice 1, 503 46 Třebechovice pod Orebem
GPS: +50° 11′ 29.36″, +15° 58′ 46.53″
Webové stránky: www.statekukynosu.cz

Celkové hodnocení: 37 z 40

Popis: 
Jedná se o opravdu rodinný penzion. To znamená, že zde vládne rodina Kynosů, a podle vyprávění majitelů, je tomu už mnoho let. I když ne vždy zde bylo možné najít střechu nad hlavou. Stavení totiž bývalo skutečně statkem. Dnes zde ale najdete několik apartmánů, velmi dobře vybavených, obvykle i s kuchyňkou. Pokud nejste příznivci vaření, zkuste apartmán s vířivkou 🙂 Není zde restaurtace, ale přesto si můžete pořídit pobyt se snídaní. Tu Vám přichystají, jak jinak, přímo majitelé. A dostanete toho tolik že všechno určitě ani nesníte. Bonusem je pak dvůr, kde si Vaše děti užijí dosytosti, vy při tom můžete třeba posedět u ohně.

Poloha: (9 z 10)
Penzion se nachází v Třebechovicicích pod Orebem, v místě, kde sídlí legendární betlém. V okolí je toho ale také mnoho, až už barokní skvost Kuks, nebo třeba Safari ve Dvoře Králové nad Labem.

Služby: (10 z 10) 
Jak již bylo řečeno, najdete zde ubytování i zábavu. Restaurace není, ale je tu jakási společenská místnost (světnice), kde můžete posedět večer (majitelé si přisedli,tak jsme i dobře pokecali) a zároveň můžete ráno usednout ke stolu plnému snídaňových dobrot. Výhodou pak je, že to zde funguje na bázi důvěry, takže můžete do světnice kdykoli, vzít si cokoli, a jen si na lísteček udělat patřičný záznam. Jako plus hodnotíme i parkování na uzavřeném dvoře.

Zařízení pokojů: (8 z 10) 
Pokoje jsou zařízeny velmi hezky a dá se říct, že i velmi kvalitně. V našem případě vypovídají o všem fotografie 🙂 jediné co by se dalo vytknout je absence klimatizace 🙁 Bylo nám opravdu dost horko…

Celkový dojem: (10 z 10) 
Byli jsme velmi spokojeni a klidně bychom se vrátili zpět. Cena není sice z těch nejlevnějších, ale s tím se musí počítat, pokud nehledáte turistickou ubytovnu. Příjemné prostředí s přátelskými majiteli vždy vyvolává pocit, že se vlastně vracíte domů, skoro do svého, a tak je jasné, že tady bude plno pořád. Jestli se chystáte do těchto končin, raději si s předstihem rezervujte místo 🙂

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *