Penzion U Komárků

Recenze Penzion U Komárků Špindlerův Mlýn

Doporučujeme

Adresa: Špindlerův Mlýn 157, 543 51 Špindlerův Mlýn 157, ČR
Mapa: 50°43’33.0″N 15°36’30.7″E
Webové stránky: www.pension-ukomarku.cz

Celkové hodnocení: 10 z 10

Popis:
Rodinný penzion v srdci Špindlerova Mlýna. Jeho poloha snad nemůže být ani lepší. Je to všude blízko. Na lyže, na procházky, zkrátka všude. Nechybí mu nic, co potřebuje host pro zimní i letní dovolenou. Lyžárnu ocení milovníci zimní dovolené, WIFI pak ti, co musí být na příjmu pořád. No a kuchyňský kout se pak hodí, když potřebujete jen tak něco narychlo uvařit 🙂

Umístění:
Jak už bylo řečeno, penzion je centru Špindlerova Mlýna. Ideální poloha pro všechny druhy aktivit ve městě.

Služby:
Pro všechny je k dispozici kuchyňka, úschovna sportovního vybavení. Společenská místnost slouží zároveň jako jídelna. Nechybí ani parkoviště. Při příjezdu dostanete klíč od pokoje i od domu, takže jste pánem svého času. V ceně ubytování je i velmi bohatá snídaně.

Restaurace:
Každý si může uvařit sám ve velmi dobře vybaveném kuchyňském koutě. A když se Vám nebude chtít Vařit, můžete vyrazit poznávat místní kuchyni, která patří mezi to nejlepší, co se v republice vaří.

Zařízení pokojů:
Každý pokoj je vybaven koupelnou s WC, sprchovým koutem a vysoušečem vlasů, televizí s rádiem, lednicí a WIFI připojením.

Celkový dojem:
Penzion Vás přivítá báječnou rodinnou atmosférou. My jsme se hned ve dveřích potkali s milou paní majitelkou a báječný pocit „jako doma“ nás neopustil po celou dobu pobytu. V kombinaci s báječnou polohou je tento penzion tím nejlepším, co můžete ve Špindlerově Mlýně najít. Ideální místo pro rodiny s dětmi, pro milovníky zimních sportů i pro ty, kteří si zde užijí zaslouženou letní dovolenou. Doporučujeme všem a rádi se vrátíme.

Poslední aktualizace: 2014