Hotel ESPRIT***

Recenze Hotel ESPRIT***

Doporučujeme

Adresa: Svatý Petr 76, 543 51 Špindlerův Mlýn, ČR
Mapa: 50°43’36.6″N 15°38’43.9″E
Webové stránky: www.hotelesprit.cz

Celkové hodnocení: 10 z 10

Popis:
Komplex tří zrekonstruovaných budov na samém konci svatopetrského údolí. V centrální budově je recepce, školící místnosti i místnost s kulečníkem a stolním tenisem. Nechybí ani restaurace s letní terasou. V budově Stráž je pak i wellness centrum s vířivkou a saunou. Pokoje hotelu mají mnoho velikostí, od menších po větší apartmány s kuchyňkou. Hotel disponuje parkovištěm pro hosty zcela zdarma.

Umístění:
Hotelový komplex se nachází na konci údolí Svatý Petr,  jen 900 metrů od nejbližší sjezdovky Stoh, nejkrásnější sjezdovka Špindlu nazvaná příznačně Svatý Petr je 1900 metrů od hotelu. Je to ideální místo pro letní i zimní dovolenou. Je zde naprostý klid, přesto blízko na túry pěšky i na běžkách. Pod okny hotelu pak protéká Svatopetrský potok, který jen dokresluje pohodou atmosféru místa.

Služby:
Můžete mít doslova vše, nač si vzpomenete. Od snídaní přes plnou penzi. Wellness, lyžařskou školu i půjčovnu vybavení. K dispozici je i pingpongový stůl. Na recepci Vám pak pomohu s jakýmkoli požadavkem a bude-li to v jejich silách, zařídí vše, co budete potřebovat. My jsme s díky využili netradiční služby: Vyproštění vozidla ze závěje sněhu – pan údržbář byl moc hodný a zachránil nás se svým traktorem….

Restaurace:
V restauraci se podává snídaně a večeře – v případě, že ji máte zaplacenou. Vždy se vybírá z několika jídel den dopředu. Jedná se o tříchodovou večeři (polévka, hlavní jídla a dezert) – jídla jsou dobrá člověk si opravdu pochutná… Snídaně jsou v ceně pobytu a jsou výtečné. Od teplých pokrmů, přes salámy, sýry a jiné mléčné výrobky. Nechybí ani teplé nápoje nebo džusy. Vždy je dostatek sladkého pečiva, stejně tak i cereálií. I kdybyste tu bydleli měsíc, tohle se Vám rozhodně „nepřejí“

Zařízení pokojů:
K dispozici je mnoho druhů pokojů ve dvou domech. Můžete mít menší pokojík pro dva, stejně tak velký apartmán s kuchyňkou. Pokoje jsou zařízeny střídmě, ale prakticky. Nechybí WC a sprcha. Ocenili jsme výborné topení, které jsme si mohli sami regulovat.

Celkový dojem:
Paráda. Rádi se sem vrátíme. Pohodový personál, služby takové, jaké si člověk představuje. Blízko do přírody v létě, ještě blíž na svah v zimě. A za ceny, za které je možné se ubytovat v tomto hotelu, byste jinde nepořídili ani nocležnu. Využili jsme i wellness, kde jsme sami pro sebe měli vířivku a saunu.  Prostě ideální podnik pro ty, kteří chtějí přijet, o nic se nestarat a užívat si…

Poslední aktualizace: 2015

Fotogalerie:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *