Restaurace Enzian

Recenze restaurace Enzian Pec pod Sněžkou

Adresa: č.p. 209, 542 21 Pec pod Sněžkou
GPS: +50° 41′ 37.30″, +15° 43′ 59.30″
Webové stránky: www.enzian.cz

Celkové hodnocení: 48 z 50

Personál: (9 z 10)
Velmi příjemná a profesionální servírka. Počínaje pozdravem a konče rozloučením nebylo nic, co by se jí dalo vytknout. Vše dělala s úsměvem a tak nějak automaticky. Mezi prací si našla čas i na malou konverzaci s hosty a bez požadavků také sama nabídla dítěti hračky.

Prostředí: (10 z 10)
Jde o menší chaloupku zařízenou stylově horsky, a i když je poznat, že se jedná o nově zhotovené vybavení. Vše působí přirozeně a bytelně až do nejmenších detailů položených na okenních parapetech. Vyšívané dečky nebo polštářky na oknech vše už jen hezky dokreslují.

Jídlo: (10 z 10)
Pan Šéfkuchař (velké písmeno zvoleno zcela záměrně :-)) sám o sobě prohlašuje, že se rád vrací k dnes již zapomenutým receptům, které kombinuje s moderními trendy. Naše talíře tento výrok potvrzovaly do poslední tečky. Chutě, které se vzájemně prolínaly na jazyku zanechávaly opravdu hluboký gastronomický zážitek. Pochutnali jsme si na hříbkách, špenátu i šťouchaných bramborách a opravdu – klobouk dolů – nemůžeme nic jiného, než pořádně pochválit!

Ceny: (9 z 10)
Popravdě – vyšší. Ale věřte, vyplatí se za něco tak chutného zaplatit.

Celkový dojem: (10 z 10)
Příjemné prostředí, příjemná obsluha a výborně vypadající, ale hlavně chutnající jídlo. Když přijedete do Pece, rozhodně si to nemůžete nechat ujít!!!!

Rok návštěvy: 2012

by: Iva Krátká

 

One Comment
  1. Resturaci jsem navstivil s prateli. Restaurace ma 2 casti – tradicni restauraci a gril. Osobne mi vyhovola tradicni styl. Dali sme si kureci steak s grilovanou zeleninou a byl vynikajici. Doborucuji! Atmosfera, jidlo, vsechno sedi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *