Hotel Hron – restaurace

Recenze Restaurace Hotelu Hron

Restaurace Hotelu Hron

Restaurace Hotelu Hron

Adresa: Purkyňova 436, 54701 Náchod, ČR
GPS: +50° 24′ 51.41″, +16° 10′ 12.60″
Rozhlédněte se v okolí: Street View
Webové stránky: www.hotelhron.cz

Celkové hodnocení: 47 z 50

Personál: (8 z 10)
Restaurace je tak dobrá, jak dobrý je personál. Podle toho by tato restaurace nebyla zrovna super. V době naší návštěvy obsluhovaly dvě mladé ženy. Jedna z nich asi neměla den, protože vyjma „zkysnutého obličeje“ asi ani neuměla mluvit. Dojít do hospody a muset se dívat na otrávenou servírku, to je fakt opruz. Naštěstí to druhá paní vyrovnávala a tak jsme to přežili 🙂

Prostředí: (10 z 10)
Pěkná, čistá restaurace. Stěny zdobí fotografie z exotických míst. Vše čisté a upravené. Tady dáváme zcela oprávněně plný počet bodů. V létě je prý k dispozici i venkovní posezení, my ale byli v době, kdy nám bylo dobře uvnitř.

Jídlo: (9 z 10)
Dali jsme si Krevety na rozpékaném chlebu – paráda. Houbová polévka byla také výborná. Nudličky na topince ale připomínaly spíše katův šleh na topince, jeden nevěděl, jak to jíst 🙁 Dost rozpačité jídlo. Poté jsme ještě jedli Kuřecí nudličky na omáčce z rokfóru, Kuřecí prsa na italské slanině, Grilovanou krkovičku a ještě i Fit lososa s mozzarelou. Jako přílohu jsme zvolili  steakové hranolky. Tato jídla byla velmi dobrá, dobře vypadala, a dobře i chutnala… Výborná byla i teplá gorgonzolová omáčka, kterou jsme si dali k masu.

Ceny: (10 z 10)
Za tato jídla + 7 nealko nápojů jsme zaplatili 1184,- Kč. To opravdu není mnoho, dá se říct, že jedno jídlo včetně přílohy stálo zhruba 210,- Kč.

Celkový dojem: (10 z 10)
Dlouho jsme hledali zajímavou restauraci v Náchodě. Internet nám nakonec nabídl tuto a zdařilo se. Byli jsme spokojeni, a pokud bychom se jeli, určitě se zastavíme. Jídlo bylo chutné, prostředí příjemné. Ideální místo pro klidnou večeři 🙂

Rok návštěvy: 2013

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *