Restaurace U Rytíře

Recenze restaurace U rytíře Hradec Králové

Restaurace U rytíře

Restaurace U rytíře

Adresa: Velké náměstí 144, Hradec Králové, 500 02
GPS: +50° 12′ 32.83″, +15° 49′ 52.59″
Webové stránky:www.u-rytire.cz/cz

Celkové hodnocení:  49 z 50

Personál: (10 z 10)
V době naší návštěvy se v restauraci pohybovalo několik slečen, které byly oděné do replik historického oblečení. Fungovaly přesně tak, jak člověk od podobné restaurace očekává. Byly milé a ochotné. Poradily i s výběrem jídla.

Prostředí: (10 z 10)
Restaurace je stylově zařízená coby středověká. Je zde mnoho artefaktů připomínajících tuto dobu. I židle a stoly jsou vyrobeny v tomto duchu. Před vchodem návštěvníky přivítá dokonce figurína v plné zbroji. Před restaurací je pak také zahrádka, která ale ochudí o zážitek z vybavení interiéru.

Jídlo: (10 z 10) 
Jídelní lístek byl plný stylových jídel a tak jsme při výběru začali hned zkraje. První jsme si dali staročeskou česnečku a nemáme jí absolutně co vytknout. Byla prostě skvělá. Další námi vybrané jídlo byla kuřecí prsa plněná čabajkou a modrým sýrem podáváná na grilované baby karotce. Ani tady nebylo co vytknout. Opravdu povedené jídlo. Vepřovým steakem z karé na česneku jsme také nepochybili. Byl super. Dali jsme si také kuřecí steak s omáčkou z modrého sýra. I zde byla chuť opravdu výtečná. Zejména omáčka byla natolik dobrá, že jsme si museli objednat ještě jednu.

Ceny: (9 z 10) 
Ceny byly o něco vyšší, což je patrně daň za kvalitní jídlo a stylovost restaurace. Čtyři lidé s pitím za večeři hravě utratí přes tisíc korun.

Celkový dojem: (10 z 10) 
Tak tady jsme nesáhli vedle. Restaurace nás zaujala na internetu, šli jsme sem na jisto. A už dnes víme, že se určitě moc rádi vrátíme. Jediné co kazí celkový dojem je místní náměstí. Připomíná totiž tankodrom, takže doporučujeme turistickou obuv a nikoli podpatky.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *