Restaurace U modré hvězdy

Recenze restaurace U modré hvězdy Chrudim

Restaurace U modré hvězdy

Restaurace U modré hvězdy

Adresa: Lupáčova 78, 537 01 Chrudim
GPS: +49° 57′ 16.42″, +15° 47′ 35.95″
Webové stránky: umodrehvezdy.cz

Celkové hodnocení: 31 z 50

Personál: (8 z 10)
Pan číšník, který nás obsluhoval byl příkladem typického hospodského pána :-). Všechno měl pod kontrolou. Horší to bylo s jeho kolegyňkou. Ta nám sice něco slíbila, ale hned záhy na to zapomněla. Nutno podotknout, že restaurace v té době byla natřískaná a tak se drobná chybička musí tolerovat.

Prostředí: (8 z 10)
My jsme seděli v jakémsi dvoře, který téměř celý vyplňovala zahrádka. Tomu pak odpovídalo i vybavení – viz. fotogalerie. Vše bylo čisté a upravené. Neuchvátilo, ale ani neurazilo.

Jídlo: (7 z 10) 
Šli jsme do restaurace, kde jsme předpokládali hospodské jídlo. Proto jsme byli připraveni :-). Tady je potřeba se najíst a jít. Člověk nesmí mít pocit, že by si mohl jídlo vychutnat. I tak jsme se ale v rámci možností dobře najedli. Ve většině případů smažené jídlo s hranolkami, přičemž nejlepší co jsme měli byl vepřový steak z krkovičky v maxi podání.

Ceny: (8 z 10) 
Ceny byly adekvátní podávaným jídlům. Tzn. bylo to o trošičku dražší meníčko. Dá se říct, že právě proto sem mohou lidé chodit častěji.

Celkový dojem: (7 z 10) 
Jak jsme psali. Nenadchne, neurazí. Člověk se nají a jde. Nesmíte čekat nic velkého a v případě více hostů také počítejte s delší lhůtou výdeje jídla. My například čekali přes hodinu.

Rok návštěvy: 2012

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *