Pension Ulrika

Recenze Pension Ulrika

Pension ULRIKA

Pension ULRIKA

Adresa: Pension Ulrika Loket, Zámecká 19/1, 357 33 Loket, ČR
Mapa: 50°11’10.4″N 12°45’14.3″E
Virtuální prohlídka: Street View
Webové stránky: www.pensionulrika.cz

Celkové hodnocení: 10 z 10

Popis:
Pension stojí v na náměstí historického města Loket. Přímo v jeho centru, na cestě na tamní hrad. Interiér prošel před nedávnem rozsáhlou a patrně i nákladnou rekonstrukcí, což je na první pohled znát. Pension má velké, dvoulůžkové, útulně vybavené pokoje. Díky tomu se jedná o komfortní ubytování avšak za rozumnou cenu.

Umístění:
Jak už bylo řečeno, pension je přímo v historickém centrum města Loket. Přímo z pokoje je to na hrad 5 minut pohodové chůze – rovných 150 metrů. Díky tomu se dá říct, že je to doslova strategické místo tohoto města. Tedy v případě, že chcete poznat historického ducha města.

Služby:
V ceně ubytování je i velmi bohatá snídaně. Samozřejmostí je pravidelný úklid, výměna ručníků i ložního prádla. V celém objektu je možné se zdarma připojit k vysokorychlostnímu internetu. Posedět s přáteli nebo si zahrát společenské hry můžete ve společenské místnosti. Ta je otevřena nonstop. Součástí Pensionu Ulrika je i prodejna kvalitního českého porcelánu a suvenýrů. Navíc Vám poradí při výběru výletů po okolí a budete-li chtít, zarezervují za Vás i vstupenky.

Zařízení pokojů:
Všechny pokoje jsou jako nové, nedávná rekonstrukce je opravdu znát. Všechny mají vlastní koupelnu s WC. Samozřejmostí je i televizor se satelitními programy. Pokoje je možné vybavit i přistýlkou.

Celkový dojem:
Paráda. Místo, kam se budete chtít vracet. Překrásné pokoje, luxusní poloha pensionu a to vše za velmi přátelské ceny. Pokoj pro dva můžete mít už od 1000 Korun včetně snídaně. Za nás rozhodně ANO! Neváhejte, místo a jeho okolí je tak kouzelné, že se nebudete nudit ani při dlouhodobém pobytu – naopak se sem rádi vrátíte… Pro více informací se pak mrkněte sem: www.pensionulrika.cz

Poslední aktualizace: 2015

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *